Політика

Політика
28 Жовтня 2015
Держава має звернути увагу на факти розпалювання релігійної ворожнечі та сприяти міжконфесійному примиренню — Новинський
Держава має звернути пильну увагу на наростання тенденції розпалювання релігійної ворожнечі в Україні та сприяти міжконфесійному примиренню в суспільстві. Таку думку під час «круглого столу» «Стан свободи совісті та державно-церковних відносин в Україні» висловив народний депутат від партії «Опозиційний блок» Вадим Новинський.
Політика
15 Жовтня 2015
Нардеп Новинський ініціює створення ТСК Верховної Ради для розслідування захоплень храмів УПЦ
Створення Тимчасової слідчої комісії (ТСК) Верховної Ради України з питань розслідування фактів незаконного заволодіння майном релігійних громад у Тернопільській області ініціював народний депутат Вадим Новинський. Проект відповідної постанови зареєстровано в парламенті 15 жовтня 2015 року (реєстр. № 3333).
Релігія
30 Липня 2015
Депутати Опозиційного блоку закликали Генпрокурора і голову СБУ не допустити провокацій у Свято-Успенській Почаївській Лаврі
Парламентарії звернули увагу на загрозу здійснення низки масштабних провокацій для захоплення будівель та майна Лаври, що може призвести до масових заворушень із численними людськими жертвами.
Політика
19 Травня 2015
Делегація Опозиційного блоку зустрілася з головою директорату з прав людини Ради Європи
19 травня у Страсбурзі, де розташована штаб-квартира Ради Європи, перебуває делегація Опозиційного блоку.
Політика
06 Лютого 2015
У Новинського кажуть, що громадянство України він отримав законно
У прес-службі Новинського повідомили, що всі передбачені законодавством України дії щодо виходу з громадянства Російської Федерації були виконані народним депутатом в установленому порядку.
Дякую, ваша підписка
успішно оформлена
Будь ласка, перевірте вашу пошту.
Ми надіслали вам листа з підтвердженням підписки на проект.
Підпишіться, щоб бути в курсі
останніх новин.
Підписників 760