Особиста інформація
Мир
Головним пунктом своєї програми бачу досягнення стійкого миру на Донбасі. Люди не повинні більше втрачати своїх близьких. Пора сміливо подивитися в майбутнє без блокпостів і військової техніки.
 
Також першочергове завдання – впровадження механізму державних компенсацій мирному населенню, яке постраждало через військові дій: за зруйноване житло, пошкоджене майно та в разі втрати близьких. Наполягаю на тому, що держава зобов’язана надавати виплати таким людям, зважаючи на обставини кожного з них.
 
Я буду представляти інтереси маріупольців у Верховній Раді та переконаний, що Маріуполь має стати вітриною оновленого Донбасу.
 
Маріупольці заслужили найкраще місто Приазов’я. Потрібні державні програми, які будуть допомагати розвивати місто. Великий бізнес, працюючи тут, готовий і зможе ще більше привнести в майбутнє міста. Але місту потрібен прихід закордонних інвесторів особливо у сферу міської інфраструктури. Тут чіткою відповіддю мають стати державні гарантії, які будуть залучатися під конкретні проекти.
Ще одним чинником успішного розвитку міста стане підписання десятирічного меморандуму, що гарантує інвестиційну підтримку Маріуполю з боку градотворчих підприємств. Насамперед, у плані розвитку соціально значущих для маріупольців об’єктів.
Місто-курорт
Необхідна зміна статусу Маріуполя з прифронтового мономіста на місто-курорт біля моря. Море має стати новою точкою зростання для міста.

  •  Підтримка на державному рівні розширення адміністративних кордонів Маріуполя в західному напрямку. Маріуполь має стати локомотивом для розвитку не тільки громади міста, а й усіх прилеглих територій.
  •  Підтримка розширення берегової лінії для облаштування нових пляжів, набережних із будівництвом комфортного житла для містян.
  •  Ініціатива надання Маріуполю особливого економічного статусу стратегічно важливого міста України. Мета – реалізація ефективних пілотних проектів, зокрема й у будівельній галузі.
 
Усе це дасть потужну основу для розвитку туристичного напряму.
Інфраструктура
Без розвиненої транспортної інфраструктури реалізація концепту Маріуполя як міста-курорту неможлива.

  •  Забезпечення в повному обсязі державного фінансування реконструкції автомобільної «дороги життя» Маріуполь-Запоріжжя
  •  Просування та підтримка на державному рівні ідеї організації цивільного авіаційного сполучення для Маріуполя. Новий аеропорт має стати однією з відправних точок розвитку туристичного потенціалу міста біля моря.
  •  Оптимізація варіантів залізничного сполучення для містян і гостей міста
Екологія
Маріуполю потрібна чиста металургія та чисте небо. Ці дві умови становитимуть унікальну силу міста. Пріоритетами в цій сфері є:

  •  Створення на державному рівні умов для продовження програм глибокого технічного переоснащення металургійних підприємств задля мінімізації впливу на довкілля.
  •  Перегляд механізму адміністрування екологічного податку. 100% податку має залишатися в промислових містах і направлятися на розв’язання їхніх проблемних питань.
Підтримка малого та середнього бізнесу
Держава повинна підтримувати приватну підприємницьку ініціативу. Маріуполь має величезний потенціал для створення потужних економічних кластерів, які принесуть розширення можливостей розвитку міста біля моря.

Пріоритетне завдання – створення концепції підтримки мікро- та малого бізнесу, яка сприятиме створенню нових робочих місць і знизить потік трудової міграції українців за кордон.
Освіта
Освіта молоді – ось що робить місто привабливим для всіх. Основне завдання тут – сприяти продовженню програми модернізації навчальних закладів Маріуполя в співпраці з великими промисловими підприємствами.

  •  Розширити програми співпраці профтехучилищ міста та промислових підприємств
  •  Сприяти будівництву студентського містечка для приїжджих студентів.
  •  Просувати ідею будівництва в місті сучасної бібліотеки в авангардному стилі.
 
Усе це збереже інтелектуальний потенціал міста. Молодь залишиться тут, якщо їй буде надано широкий спектр вибору спеціальностей, високий рівень освіти.
Медицина
Маріуполь має право на якісну медицину й отримає найкращі медичні практики та кадри.

  •  Забезпечення адресного фінансування багатопрофільних лікарень із закупівлею передового медичного обладнання.
  •  Впровадження державних програм медичного страхування, зокрема і для соціально незахищених верств населення.
  •  Впровадження державних і міських програм для здешевлення вартості найбільш затребуваних медикаментів для пенсіонерів і ветеранів.
Дякую, ваша підписка
успішно оформлена
Будь ласка, перевірте вашу пошту.
Ми надіслали вам листа з підтвердженням підписки на проект.
Підпишіться, щоб бути в курсі
останніх новин.
Підписників 760