Новини

Релігія
25 Травня 2023
Свято Вознесіння Господнього
Цього дня Христос підніс людину на недосяжну для будь-якого іншого творіння висоту. Він піднявся Своїм нероздільним з Божеством людством у саму Таємницю Пресвятої Трійці.
Релігія
22 Травня 2023
День пам'яті святителя Миколи Чудотворця
Щовесни ми згадуємо подію, пов'язану з перенесенням його святих мощей в італійське місто Барі, де протягом століть вони виділяють запашне і цілюще миро.
Новина
05 Травня 2023
Реакція Вадима Новинського на порушення українського законодавства з боку держорганів
Я стримано спостерігав за всім, що останніми тижнями відбувалося стосовно створених мною бізнесів в Україні. Вбачаючи численні порушення українського законодавства з боку низки державних органів, я розумів, що правильний шлях – це спокійно та послідовно реалізовувати право на справедливість через судові процеси як в Україні, так і в іноземних юрисдикціях.

Я розумію, що краще протидіяти беззаконню правовими методами, а не як зараз модно говорити «хайпом» на адресу керівників різних рівнів нашої держави, оскільки це не  патріотично і неправильно під час війни.

Проте, активні дії Служби безпеки України в особі тих її співробітників, які перебувають у тилу, займаються відвертим рейдерством та перерозподілом бізнесів в Україні, вимагають моєї публічної реакції.

Вміло граючи на почуттях наших людей використанням наративів на кшталт «проросійський олігарх» та «пособництво державі-агресору», окремі керівники СБУ розгорнули серію рейдерських дій щодо бізнесу, який я створив і за допомогою якого багато років інвестував у розвиток української економіки.
Релігія
30 Квітня 2023
Тиждень святих жінок-мироносиць
Дорогі наші жінки! Наші сестри у Христі! Сердечно вітаю вас із православним жіночим святом — із Тижнем святих жінок-мироносиць!
Релігія
16 Квітня 2023
Світле Христове Воскресіння
Це другий наш Великдень в умовах війни, яка продовжує руйнувати наші міста та села, і ─ найстрашніше ─ забирати безцінні життя людей. Цього ...
Релігія
14 Квітня 2023
Страсний тиждень
Страсний тиждень – особливий час. Всі ми співпереживаємо і проходимо з Христом Його скорботу, гіркоту зради, приниження та наруги, неправедний суд над Ним, Його страждання та смерть на Хресті. Страсний тиждень – це особливий час молитви та покаяння. Час поставити собі головне питання: де я в цій вічній, знову і знову повторюваній євангельській картині?

Чи серед тих, хто будує план Його арешту та вбивства? З тими, хто кричить «Розіпни Його, розіпни!». Хто, бажаючи зберегти свою владу, безвільно вмиває руки? Хто продає учителя за 30 монет? Зрікається від друга тричі? Біжить у страху і ховається за замкненими дверима? Розіп'ятий поруч на такому ж хресті і богохулить? Або я повністю перебуваю з Ним у Його спокутному і жертовному подвигу? Від відповіді на ці питання залежить дуже багато, по суті, все наше життя.
Дякую, ваша підписка
успішно оформлена
Будь ласка, перевірте вашу пошту.
Ми надіслали вам листа з підтвердженням підписки на проект.
Підпишіться, щоб бути в курсі
останніх новин.
Підписників 1369