Релігія

Релігія
04 Грудня 2016
Світле свято введення в храм Пресвятої Богородиці
Сьогодні святкуємо світле свято — Введення в храм Пресвятої Богородиці! Прекрасне, добре, дуже сімейне зимове свято нашої Церкви ...
Релігія
27 Липня 2016
Хресна хода
Сьогодні в Києві завершилася Хресна хода, що об’єднала вірян УПЦ, які здолали шлях у 1200 км зі сходу і з заходу України — зі ...
Релігія
27 Липня 2016
Вадим Новинський: єдина мета Хресної Ходи - мир та спокій в Україні
Хресна хода - це абсолютно неполітична акція. У всі часи, коли народу ставало дуже погано, в годину найтяжчих випробувань віруючі люди вдавалися до Хресної ходи. І зараз, коли у нас в країні йде братовбивча війна і політики не можуть з цим впоратись, Церква благословила Хресну ходу. Одна йде зі сходу України, зі Святогірської Лаври, інша - із заходу, з Почаївської Лаври. Вони йдуть назустріч одна одній в Київ. Це означає і символізує єднання нашої країни. Це Хресна хода про мир і злагоду в Україні.
Політика
22 Липня 2016
Коментар Вадима Новинського щодо обшуків підприємств Смарт-Холдингу
"Сьогодні на низці підприємств, що входять до сфери інтересів компанії Смарт-Холдинг, вкотре проходять незаконні обшуки. Представники СБУ, прикриваючись сумнівними рішеннями судів, зайшли в офіси підприємств, заявляючи, що їхня мета — вивчення питання про нібито «причетність підприємств холдингу до фінансування тероризму». Для мене абсолютно очевидно, що це нахабна, бандитська атака на мене як бенефіціара групи компаній".
Релігія
21 Липня 2016
Новинський: влада почала наводити свої «порядки» в Церкві
Про причини війни проти УПЦ і методи її припинення РИА Новости Україна розповів один із її парафіян, народний депутат від фракції «Опозиційний блок», нагороджений орденом святого благовірного князя Данила Московського II ступеня Вадим Новинський.
Релігія
11 Липня 2016
Коментар висловлювання голови ВР Андрія Парубія щодо проведення Всеукраїнської Хресної ходи
Сьогодні на погоджувальній раді фракцій парламенту голова ВР Андрій Парубій відкрито закликав вжити репресій проти громадян, які підтримали мирну ініціативу УПЦ щодо проведення Всеукраїнської Хресної ходи. Ця заява є черговим доказом того, що нинішні можновладці безсоромно топчуть Закон України про свободу совісті, вважають для себе нормою обмовляти й дискримінувати громадян нашої країни залежно від їхньої релігійної позиції.
Дякую, ваша підписка
успішно оформлена
Будь ласка, перевірте вашу пошту.
Ми надіслали вам листа з підтвердженням підписки на проект.
Підпишіться, щоб бути в курсі
останніх новин.
Підписників 760