30 Квітня 2023
Дорогі наші жінки!

Наші сестри у Христі!

Сердечно вітаю вас із православним жіночим святом — із Тижнем святих жінок-мироносиць!

Ставши свідками всіх жахів Страсної П'ятниці, ці мужні та самовіддані жінки не побоялися озброєної охорони біля Гробу Господнього. Розуміючи, що йдуть на вірну смерть, вони безстрашно попрямували крізь темряву та холод ночі до свого Вчителя.

Їх не налякало те, що, виступивши на боці Розп'ятого Христа, вони стануть ізгоями у своєму народі.

За цю любов, сміливість і відданість Господь Ісус Христос сподобив святих жінок-мироносиць першими дізнатися про Його Воскресіння і понести цю радісну звістку спочатку апостолам, а потім і всьому світу.

З того часу ніщо тимчасове і земне не може затьмарити небесну і вічну пасхальну радість!

З покоління до покоління, від серця до серця її світло передається досі. А приклад святих жінок-мироносиць надихає мільйони їхніх послідовниць — християнок усіх часів та народів.

У ХХ столітті наші бабусі та мами, наші дорогі «білі хусточки», довели свою вірність Христу і відстояли свою Церкву, незважаючи на жахливі гоніння безбожної радянської влади.

Сьогодні, коли їхні чоловіки та сини виконують свій обов'язок на фронті, наші жінки, наші сучасні жінки-мироносиці знову стали передовим загоном на захисті чистоти нашої істинної Православної віри, нашої канонічної Української Православної Церкви, наших храмів, нашого спільного майбутнього.

Цього святкового дня я хочу сердечно подякувати всім вам, дорогі жінки, дорогі наші сестри у Христі, за вашу віру і вірність!

Хочу побажати вам і вашим сім'ям любові, миру, добра і благополуччя, великодньої радості та сил у здійсненні вашого служіння!

Нехай Господь зміцнить вас у ці дні найтяжчих випробувань, які ми обов'язково переживемо!

Низький вам уклін!

Христос Воскресе!
Всі новини
по темі