16 Квітня 2023
Дорогі брати та сестри!

Сьогодні ми з вами святкуємо Світле Христове Воскресіння.

Це другий наш Великдень в умовах війни, яка продовжує руйнувати наші міста та села, і ─ найстрашніше ─ забирати безцінні життя людей. Цього року Великдень ми змушені зустрічати і в умовах штучного розпалювання внутрішнього протистояння ─ відкритих гонінь на істинну Церкву Христову.

Але як би не намагалися темні сили скувати наші серця кайданами страху і сумнівів, розпалити в них споріднену їм злість і ненависть, ми знаємо, що це випробування нас на віру і вірність, що найтемніша ніч перед світанком.

Багатоголосий вигук «Христос воскрес!» вже осяяв божественним світлом багатостраждальну нашу землю, наші храми та наші будинки, наші душі та наші серця. Так із скорботи Страстей Христових народжується радість Його Перемоги. І нібито поразка Спасителя перетворюється на Його Божественну славу, і радіють разом Церква Небесна і земна, ангельські сили і люди, які увірували в Нього.

Світла Пасха Христова - це радість поза часом і поза простором для нас, що живуть, для всіх, хто був до нас, і всіх, хто житиме після. Вона, як довгоочікувана весна після довгої та холодної зими, знову і знову зігріває серця Любов'ю та Милістю, нескінченним людинолюбством Божим. Дарує оновлення сил, непереможну віру та надію.

Благодать Воскресіння, що постійно живе в істинній Церкві Христовій, ніколи не збіднюється, і немає у світі сили, яка могла б перемогти і відібрати цей головний скарб у Неї.

І коли Господь допускає Церкві Своєї зазнавати тимчасових випробувань і гонінь, то, як золото в горнилі очищається Вона від чужорідних домішок і сяє ще чистішим і яскравішим світлом – перетворена і до кінця часів Свята.

Дорогі друзі!

Сердечно вітаю всіх вас із Великоднем Христовим!

Нехай Благодатний вогонь, що засяяв від Гробу Господнього, попалить у серцях людських всяку злість, всяку ненависть, допоможе виростити в них мир і любов.

Нехай воскреслий Христос дарує нам радість духовну, здоров'я і спасіння.

Благословенного миру всім нам!

Христос Воскрес!
Всі новини
по темі