25 Червня 2023
Сьогодні день ангела відзначає Предстоятель Української Православної Церкви – Блаженніший Митрополит Київський та всієї України Онуфрій.

Про нього можна говорити багато, а можна просто намагатися йти разом з нашим Аввою тим шляхом, на якому залишили свої сліди багато і багато наших попередників — християн усіх часів і народів, які так само, як і він, цілком прагнули чути волю Божу про себе і слідувати їй.

Блаженніший владика Онуфрій — зовсім незвичайна, особлива людина, з якою всім нам пощастило жити одночасно. У ньому дивним чином поєднуються лагідність і твердість, смиренність і рішучість, простота та мудрість.

Йому випало правити великим церковним Кораблем у найважчі часи. І багато в чому завдяки його авторитету, життєвому та духовному досвіду, його мужності — Корабель цей, захльостуваний хвилями та вітрами смут і гонінь, як і раніше, пливе до своєї головної мети — до Христа.

Сьогодні є день радості для всіх нас. Сьогодні зовсім не хочеться говорити про той біль і ті проблеми, які супроводжують сучасне церковне життя. Шлях наш давно описаний Самим Спасителем і святими апостолами, і нам неодмінно слід пройти його до кінця. І, подяка Богу, у нас є такий провідник, з яким це зробити можливо.

Сердечно вітаю нашого Блаженнішого Владику з днем його ангела — святого подвижника Онуфрія Великого, ім'я якого він гідно носить. Поспішаю висловити своє синівське кохання, пошану і повагу. Побажати імениннику міцного здоров'я, міцності сил духовних і тілесних і, головне, порятунку поруч із Христом!

Ваше Блаженство, нехай Всемилостивий Господь збереже і благословить Вас на многії та благії літа!
Всі новини
по темі