Новини

Політика
12 Серпня 2016
Вадим Новинський розповів, якою має бути ідеологія миру та розвитку для України
Чверть століття тому, за часів розпаду СРСР і краху комуністичної ідеології, інтелектуали всього пострадянського простору порушували важливе питання: а чи потрібна взагалі новому суспільству ідеологія? Тоді багато хто вважав, що людина як головне мірило всіх цінностей не повинна бути рабом настанов і рамок. Минув час. Я дедалі більше переконуюся, що ідеологія суспільству, особливо українському суспільству, потрібна. Насамперед — як програма дій для тих, хто ставить перед собою амбітну мету вивести країну з кризи. Для тих, хто задає фарватер і прокладає шлях. Ця ідеологія має визначатися трьома словами: духовність, достаток, безпека.
Політика
04 Серпня 2016
Вадим Новинський: нинішня влада веде Україну згубним і абсолютно бездарним курсом
Відновлення промисловості, нова індустріалізація країни, відновлення традиційних економічних і політичних зв’язків — ось єдиний шлях для України. Створення нових робочих місць, достаток, безпека та духовність — ось єдино можлива ідеологія для України. А все інше потрібно викинути на смітник історії.

Уряд вкотре рапортує, що в нас усе прекрасно, все гаразд, зміцнюємося, ростемо, демонструємо позитивну динаміку.

Як у бородатому анекдоті зі сталінських часів: «жити стало краще, жити стало веселіше, шия стала тонша, але трохи довша».
Релігія
27 Липня 2016
Хресна хода
Сьогодні в Києві завершилася Хресна хода, що об’єднала вірян УПЦ, які здолали шлях у 1200 км зі сходу і з заходу України — зі ...
Релігія
27 Липня 2016
Вадим Новинський: єдина мета Хресної Ходи - мир та спокій в Україні
Хресна хода - це абсолютно неполітична акція. У всі часи, коли народу ставало дуже погано, в годину найтяжчих випробувань віруючі люди вдавалися до Хресної ходи. І зараз, коли у нас в країні йде братовбивча війна і політики не можуть з цим впоратись, Церква благословила Хресну ходу. Одна йде зі сходу України, зі Святогірської Лаври, інша - із заходу, з Почаївської Лаври. Вони йдуть назустріч одна одній в Київ. Це означає і символізує єднання нашої країни. Це Хресна хода про мир і злагоду в Україні.
Політика
22 Липня 2016
Коментар Вадима Новинського щодо обшуків підприємств Смарт-Холдингу
Сьогодні на низці підприємств, що входять до сфери інтересів компанії Смарт-Холдинг, вкотре проходять незаконні обшуки.

Представники СБУ, прикриваючись сумнівними рішеннями судів, зайшли в офіси підприємств, заявляючи, що їхня мета — вивчення питання про нібито «причетність підприємств холдингу до фінансування тероризму».

Для мене абсолютно очевидно, що це нахабна, бандитська атака на мене як бенефіціара групи компаній. Причина одна — моя непримиренна політична та громадянська позиція, а також моя діяльність як опозиційного політика й мецената Української Православної Церкви.
Релігія
21 Липня 2016
Новинський: влада почала наводити свої «порядки» в Церкві
Роз’єднаність у суспільстві, неоднозначні заяви про автокефалію української церкви і Хресний хід – основні теми розмови з народним депутатом України Вадимом Новинським.

Попри те, що саме представники духівництва УПЦ були єдиними, хто під час Майдану спробував примирити протиборчі сторони, саме канонічна церква стала кісткою в горлі політикам, які прийшли до влади. Захоплення храмів, напади на священиків, цькування в пресі – все це стало сумною реальністю для Церкви, яка має найчисленнішу паству в Україні.
Дякую, ваша підписка
успішно оформлена
Будь ласка, перевірте вашу пошту.
Ми надіслали вам листа з підтвердженням підписки на проект.
Підпишіться, щоб бути в курсі
останніх новин.
Підписників 2428