04 Серпня 2018

31 липня 2018 року Генеральна прокуратура України звернулася до Печерського районного суду міста Києва за дозволом вилучити в Державній міграційній службі України документи, що стосуються надання мені українського громадянства. Привід більш ніж сумнівний – нібито документи підписував не я, а на відповідному Указі немає підпису Президента України.

Вказане звернення ГПУ – це черговий приклад переслідування політичних опонентів влади, з якою я повністю не згоден у питаннях розуміння моралі та совісті.

Міграційна служба вже неодноразово перевіряла дотримання процедури та законність надання мені громадянства. Спеціально для прокурорів публікую офіційну відповідь служби, у якій чітко сказано, що «порушень законодавства України з питань громадянства не встановлено». Товаришам прокурорам раджу спрямувати свою енергію на розслідування резонансних злочинів, а не на виконання протизаконних вказівок влади. Перед нами неефективне, а на мою думку, просто злочинне ставлення до грошей українських платників податків, завдяки яким існують правоохоронні органи.

А черговий етап нападок сприймаю як сезонне загострення. Пани-прокурори, займіться, нарешті, чимось корисним і зрозумійте, що ви перебуваєте на утриманні в українського народу, і це треба виправдовувати щодня.

 

Всі новини
по темі