Новини

Політика
07 Грудня 2016
Правда знайде дорогу

«Я вірю, що в брехні «короткі ноги», а правда завжди знайде дорогу.

У своїй колонці для «Української правди» розповів про специфічні методи нинішньої влади в боротьбі з політичними опонентами, а також описав подробиці, як фабрикується так звана «справа», за допомогою якої влада сподівається розкрутити маховик політичних та економічних репресій проти мене».

Релігія
04 Грудня 2016
Світле свято введення в храм Пресвятої Богородиці
Сьогодні святкуємо світле свято — Введення в храм Пресвятої Богородиці! Прекрасне, добре, дуже сімейне зимове свято нашої Церкви ...
Новина
16 Листопада 2016
Подробиці справи, у межах якої ГПУ хоче зняти недоторканність із Вадима Новинського (відео)
Цей фільм проливає світло на подробиці гучної справи 2013 року про викрадення черниць, яка безпосередньо пов’язана з т. зв. «церковною» справою про нібито тиск на Блаженнішого Володимира представниками минулої влади, що її розслідує Генеральна прокуратура. У межах розслідування ГПУ подала подання до ВР про зняття недоторканності з народного депутата Вадима Новинського, якого правоохоронці підозрюють у співучасті.
Політика
15 Листопада 2016
Вадим Новинський у програмі «Велике інтерв’ю» Євгена Кисельова (відео)
14 листопада Вадим Новинський був у гостях у Євгена Кисельова на телеканалі NewsOne. У програмі «Велике інтерв’ю» було порушено багато тем. Розмовляли, зокрема, про ставлення влади до «Опозиційного блоку», про позицію Вадима Новинського щодо можливого зняття з нього депутатської недоторканності, про ситуацію в економіці.
Політика
13 Листопада 2016
Вадим Новинський у ток-шоу «Люди. Hard talk. LIVE» (відео)
12 листопада Вадим Новинський був гостем ток-шоу «Люди. Hard Talk. LIVE». Під час інтерв’ю було порушено теми можливого зняття з нього депутатської недоторканності й ролі Олександра Драбинка в цій історії. Наталія Влащенко поставила багато інших гострих питань депутату ВР, одному з лідерів «Опозиційного блоку».
Політика
03 Листопада 2016
Коментар Вадима Новинського щодо подання ГПУ про зняття з нього депутатської недоторканності
Подання про зняття з мене депутатської недоторканності в апараті Верховної Ради ще немає. Як і не було жодних підозр у ГПУ щодо мене ще 31 жовтня.

У чому ж намагається звинуватити мене ГПУ? За словами Луценка, у нібито причетності до «незаконного тиску на УПЦ, з метою усунення з посади покійного митрополита Володимира». У Церкві знають моє ставлення до Блаженнішого, лікування якого проходило за моєї безпосередньої участі й підтримки. Тільки у відверто безсовісної людини повернеться язик сказати, що я бажав йому зла.
Дякую, ваша підписка
успішно оформлена
Будь ласка, перевірте вашу пошту.
Ми надіслали вам листа з підтвердженням підписки на проект.
Підпишіться, щоб бути в курсі
останніх новин.
Підписників 3750