17 Серпня 2018

17 серпня 2014 року, рівно 4 роки тому, зволенням Святого Духа та рішенням Собору єпископів Української Православної Церкви, був обраний Предстоятелем Української Православної Церкви Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Блаженніший владика – це взірець справжнього пастиря Христової Церкви, патріота, приклад лагідності та смиренності, і, без сумніву, молитвеника за нас і нашу багатостраждальну Україну.

Усі ми знаємо, що час обрання Первосвятителя Української Православної Церкви збігся з важкими випробуваннями, напруженим періодом у нашій країні та посиленням церковного розколу. Протягом цих чотирьох років, на жаль, ці випробування не закінчилися, кровопролиття не зупинене, злість і ненависть і далі затьмарюють розум і серця наших співгромадян. Крім цього, посилилися нападки на нашу канонічну Українську Православну Церкву.

І в цей, здавалося б, дуже складний період як для нашої Батьківщини, так і для нашої Церкви, Митрополит Онуфрій і очолювана ним Церква не перестають підносити молитви за мир, припинення негараздів у суспільстві та воцаріння любові. Україні потрібен мир, і Його Блаженство, як мудрий керманич, мужньо веде Церкву та паству до Христа в Царство Небесне, не даючи перетворити Її на політичну організацію. Підношу подяку Богу за можливість особистого спілкування з таким Архіпастирем!

Ваше Блаженство, дорогий Владико Онуфрію!

Від щирого серця вітаю Вас із 4-ю річницею інтронізації на древній престол Київських Митрополитів! Нехай Всемилостивий Господь зміцнює Вас і ввірену Вам боголюбиву українську паству. Усі ми – багатомільйонна паства Української Православної Церкви – єдиними устами та єдиним серцем молимося, щоби Христос Вседержитель дарував Вам довгі роки в міцному здоров’ї здійснювати нелегке Першосвятительське служіння на Українській землі.

Щиро віримо, що Ваша архіпастирська діяльність і тверда позиція послужить справі здобуття Україною миру та стабільності. Многая і благая літа Блаженнішому Митрополиту Онуфрію!

Всі новини
по темі