Новини

Політика
31 Січня 2017
Вадим Новинський про ситуацію в Авдіївці
Авдіївка, Ясинувата … знову гинуть десятки людей, знову гинуть мирні жителі з обох боків лінії розмежування. Хто має рацію, хто винен? ...
Політика
26 Січня 2017
Вадим Новинський у ПАРЄ: ця доповідь — перемога опозиції
"25 січня в ПАРЄ було проголосовано доповідь моніторингового комітету "Функціонування демократичних інституцій в Україні".

Проголосований документ я вважаю справжньою перемогою української опозиції та свідченням визнання її авторитету в Європі.

Ми — українська опозиція — докладемо всіх зусиль для досягнення миру шляхом реалізації «Мінських домовленостей», а також для захисту демократії, прав і свобод усіх без винятку громадян України незалежно від їхніх політичних поглядів, національності та мови, якою вони розмовляють.
Релігія
24 Січня 2017
Коментар Вадима Новинського щодо доповіді на сесії ПАРЄ
Перебуваю в Страсбурзі, на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.

Нами було підготовлено доповідь, присвячену нездоровій ситуації в церковній сфері України.

Систематичне втручання влади в справи Церкви, спроби політиків поставити поза законом найбільшу конфесію — Українську Православну Церкву, постійні нападки на ієрархів, внесення до Верховної Ради законопроектів, які дискримінують УПЦ — це реалії сьогоднішнього дня.
Поздоровлення
07 Січня 2017
З Різдвом Господа і Спаса нашого Ісуса Христа!
Сьогодні Свята Православна Церква згадує одну з найбільших подій в історії людства — Різдво Господа і Спаса нашого Ісуса Христа. 

Господь з’явився на цю землю, прийняв людський образ, щоб повернути нам Образ Божий, щоби ми могли з’єднатися з Богом знову, як це було колись під час створення світу. Він приніс у цей світ свій світ і своє благословення. 

Вітаю всіх зі Святом, бажаю всім миру, добра та щастя.
Політика
05 Січня 2017
Зустріч Вадима Новинського з прем’єр-міністром республіки Хорватія Андрієм Пленковичем
За сприяння консула України в Хорватії Івіци Піріча відбулася зустріч Вадима Новинського з прем’єр-міністром Республіки Хорватія Андрієм Пленковичем.

Предметом обговорення стала внутрішньо- та зовнішньополітична ситуація в Україні. Зокрема, обговорили питання політичного врегулювання збройного конфлікту на Донбасі.
Поздоровлення
31 Грудня 2016
Вітання з Новим 2017 роком
"Дорогі друзі та читачі! Кожне новорічне свято — це час підсумків і сподівань. Усім нам дуже хочеться, щоб наступний рік був кращим, ...
Дякую, ваша підписка
успішно оформлена
Будь ласка, перевірте вашу пошту.
Ми надіслали вам листа з підтвердженням підписки на проект.
Підпишіться, щоб бути в курсі
останніх новин.
Підписників 3775