Новини

Політика
23 Вересня 2016
Авторська стаття Вадима Новинського для The Guardian
Захід дивиться крізь пальці, як корупція й радикалізм правлять бал у «новій Україні». Два роки тому на Заході дивилися на Україну з ...
Політика
22 Вересня 2016
Вадим новинський: народ України має право знати, про що Уряд домовляється з МВФ
Разом із колегами з фракції «Опозиційний блок» зареєстрували проект постанови Верховної Ради з вимогою до Уряду розкрити зміст домовленостей із Міжнародним валютним фондом.

За неофіційною інформацією, широко розповсюдженою у вітчизняних ЗМІ, мова йде про драконівську, дуже схожу на соціальний геноцид, пенсійну реформу, про нове підвищення тарифів, про розпродаж за копійки вітчизняного держсектору, зокрема прибуткових підприємств, і, що найголовніше, про відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення.
Політика
15 Вересня 2016
Вадим Новинський: головне завдання зараз – зламати опір «яструбів» всередині країни
Після вчорашньої спільної заяви міністрів закордонних справ Франції та Німеччини про необхідність виконання Мінських домовленостей українська «партія війни» в соціальних мережах та ЗМІ підняла шум щодо того, що це – «другий Мюнхен», «зрада України» та «робота на Росію».

Одні говорили, що не можна сліпо слухатися керівництва західних країн і не варто виконувати їхні вимоги. Інші ура-патріоти пропонували імітувати процес, затягувати переговори, доводити їх до абсурду. Схоже, насправді виконання Мінських домовленостей знову під загрозою – якщо не зриву, то саботажу.

Вважаю, що керівники західних країн, які взяли на себе роль посередників у врегулюванні цього конфлікту, у разі продовження українською владою та провладною коаліцією зриву виконання мінських домовленостей мають вводити режим персональних санкцій проти основних саботажників і контрпропагандистів мирного процесу. Напевно, такий підхід подіє ефективніше, ніж прості вмовляння.
Програмні статті
02 Вересня 2016
Консервативний політик
Політика
01 Вересня 2016
Вадим Новинський: не рекомендую фабрикувати кримінальні справи проти опозиції й роззявляти рота на чужий бізнес
Сьогодні в ЗМІ активно поширювали повідомлення, яке запустив сайт «Українська правда», що нібито за їхньою інформацією ГПУ готує запит до Верховної Ради про зняття з мене депутатської недоторканності. Можу сказати щодо цього: мені про це нічого не відомо. Справ щодо мене, за якими мені могли б висунути обвинувачення, немає.
Політика
18 Серпня 2016
В очікуванні політичної осені
Влітку 2016 року суспільство подолало Страх і показало, що владне свавілля — зокрема директивні рішення щодо того, у яких церквах ...
Дякую, ваша підписка
успішно оформлена
Будь ласка, перевірте вашу пошту.
Ми надіслали вам листа з підтвердженням підписки на проект.
Підпишіться, щоб бути в курсі
останніх новин.
Підписників 3761