Новини

Релігія
21 Липня 2016
Новинський: влада почала наводити свої «порядки» в Церкві
Роз’єднаність у суспільстві, неоднозначні заяви про автокефалію української церкви і Хресний хід – основні теми розмови з народним депутатом України Вадимом Новинським.

Попри те, що саме представники духівництва УПЦ були єдиними, хто під час Майдану спробував примирити протиборчі сторони, саме канонічна церква стала кісткою в горлі політикам, які прийшли до влади. Захоплення храмів, напади на священиків, цькування в пресі – все це стало сумною реальністю для Церкви, яка має найчисленнішу паству в Україні.
Поздоровлення
17 Липня 2016
З Днем металурга та гірника!
Шановні металурги та гірники! Вітаю вас із професійним святом! Переконаний – металургійна галузь України була, є й буде ...
Релігія
11 Липня 2016
Коментар висловлювання голови ВР Андрія Парубія щодо проведення Всеукраїнської Хресної ходи
Сьогодні в Україні з ініціативи Блаженнішого Митрополита Онуфрія здійснюється безпрецедентна духовна акція – Хресна хода православних вірян, які прямують із Почаєва і Святогірська до Києва, щоби продемонструвати своє прагнення до миру і єдності країни. За час шляху до 20 тисяч подвижників приєднаються тисячі інших – щоби продемонструвати спільну позицію й разом звернутися до Господа про припинення війни та братовбивства, про повернення спокою і стабільності на нашу землю.

Рішуче заявляю, що цілком і повністю підтримую ініціативу Української Православної Церкви, яка єдина демонструє істинне єднання Заходу і Сходу країни, і поділяю надії десятків тисяч учасників Хресної ходи й усіх православних в Україні.
 
Релігія
30 Червня 2016
Вадим Новинський прокоментував рішення Всеправославного Собору «Про автономіїю і способи її проголошення»
Всеправославний Собор, який закінчив свою роботу на Криті 24 червня цього року, серед низки важливих рішень, що регламентують життя Церкви, прийняв рішення «Про автономію і спосіб її проголошення».

По суті, визнано, що автономію — як і автокефалію — Церква може отримати виключно за згодою кіріахальної Церкви (Церкви-Матері). Цей пункт поставив крапку в інсинуаціях, які активно пропагувалися окремими єресіархами й недалекими політиками-демагогами в Україні.

Українське православ’я базується на тому факті, що Церквою-Матір’ю для православних вірян в Україні є Російська Православна Церква, у канонічній єдності з якою Українська Православна Церква співіснує упродовж багатьох століть.
Релігія
25 Червня 2016
Вадим Новинський висловився щодо звернення верховної ради до Патріарха Константинопольського Варфоломія
Іноді людину марно намагатися переконати словами. Вона не чує не те, що голосу розуму – вона не прислухається навіть до банальної логіки й робить по-своєму.

Ось навіщо Верховна Рада виставила себе на вселенський посміх і приймала Звернення до Його Всесвятості Патріарха Константинопольського Варфоломія?

Адже неодноразово мовилося про те, що автокефалія – згідно з канонами Церкви – може бути дарована тільки Церквою-Матір’ю, кіріархальною Церквою, якою для українського православ’я є Російська Православна Церква.
Релігія
22 Червня 2016
Новинський розповів про нові виклики православ’ю й Україні
За словами Вадима Новинського, деякі депутати намагаються ухвалити закон, що обмежує діяльність Української Православної Церкви
Дякую, ваша підписка
успішно оформлена
Будь ласка, перевірте вашу пошту.
Ми надіслали вам листа з підтвердженням підписки на проект.
Підпишіться, щоб бути в курсі
останніх новин.
Підписників 3761