22 Квітня 2018

Сьогодні вшановуємо пам’ять і подвиг життя жон-мироносиць, святих супутниць Христових, що служили Вчителеві не тільки своїм надбанням, а і трудами рук своїх, були віддані Йому всім серцем, оточували Його не тільки під час подорожей, а й на хресній дорозі, на Голгофі, біля самого Хреста.

Стали прикладом жертовного служіння Господу. Єдиних, що залишилися вірними Христу до кінця та стали згодом першими свідками Воскресіння.

Сьогодні справжнє жіноче православне свято! Помічниця, вірна супутниця, хранителька вогнища, ніжна мати, сповнена любов’ю дружина, дбайлива дочка — саме всі ці прекрасні якості були даровані жінці з моменту її появи у світі Божому.

Дорогі наші православні сестри в Христі! У цей світлий день щиро вітаю вас і дякую за вашу вірність Господу та Церкві, вашу любов і мужність, вашу самовідданість. Поки в нашому суспільстві є справжні жінки, воно буде повноцінним, а наше майбутнє буде безхмарним.

Зберігайте нашу віру, передавайте її своїм дітям, вчіть і виховуйте їх у Православ’ї, нехай Господь і Матір Божа зміцнюють вас і дарують усе необхідне вам і вашим близьким. А ми будемо вас любити та берегти!

Миру вам і добра!

Всі новини
по темі