06 Травня 2018

У слова «побіда» є одне важливе значення. Перемога – це життя «по біді», «після біди». Це не стільки завершення війни, скільки початок нового життя.

Георгій Побідоносець – один із найбільш шанованих християнських святих, покровитель православного воїнства. Чудо Георгія про Змія наповнене надзвичайно сакральним змістом, вірою в перемогу сил Добра над Злом, хоч із чим це Зло асоціюється – війною, кризою, розрухою, жадібністю та корупцією влади, безмозкою зовнішньою політикою, антисоціальною внутрішньою. Для кожного з нас Зло має своє обличчя та свої обриси, але для кожного з нас святий Георгій є натхненником на боротьбу з цим Злом.

Іноді історія посилає нам символи, які розшифровуються через певний час. Перемога над нацизмом була здобута саме в дні вшанування пам’яті святого Георгія Побідоносця. Акт капітуляції приймала людина з ім’ям Георгій…

Вірю в те, що небесний покровитель православного воїнства дарує Україні перемогу над її бідами і ворогами – як зовнішніми, так і внутрішніми. Добро завжди перемагає. З великим святом вас, друзі!

Всі новини
по темі