Новини

Політика
06 Лютого 2015
У Новинського кажуть, що громадянство України він отримав законно
Народний депутат — громадянин України з 2012 року.

Сьогодні на прес-брифінгу у Верховній Раді України народний депутат від «Народного фронту» Тетяна Чорновол заявила про те, що народний депутат Вадим Новинський «не вийшов із громадянства Російської Федерації», про що вона інформувала Адміністрацію Президента, проте Президент України «від серпня дотепер не видав відповідний указ» [про позбавлення В. Новинського громадянства України, — ред].

У прес-службі Новинського повідомили, що всі передбачені законодавством України дії щодо виходу з громадянства Російської Федерації були виконані народним депутатом в установленому порядку.
Благодійність
24 Жовтня 2014
Благодійний фонд надав медичне обладнання військовим шпиталям у Запорізькій області
Міжнародний благодійний фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці передав мобільному одеському військовому шпиталю № 61, який зараз розташований у смт Куйбишеве Запорізької області, 2 портативні апарати штучної вентиляції легенів. Таку ж пару приладів доставили до військового шпиталю Запоріжжя.

Подяку МБФ на честь Покрови Пресвятої Богородиці висловила начальник запорізького військового шпиталю Олена Чоп: «Відновлення нашої медичної установи — це приклад об’єднання спільних зусиль простих містян, волонтерів, бізнесменів, благодійних організацій. Ми дуже вдячні Фонду за надані апарати штучної вентиляції легень, які врятують не одне життя».

Фонд продовжить співпрацю з керівництвом медустанов для подальшого оснащення шпиталів необхідним медичним обладнанням.
Благодійність
30 Липня 2014
МБФ на честь Покрови перерахував понад 3 млн грн жителям Миколаєва, постраждалим від вибухів у багатоповерхівках
Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці (засновник Смарт-Холдинг) перерахував 3 млн 131 тис. грн для надання цільової матеріальної допомоги жителям двох багатоповерхівок Миколаєва, постраждалих від вибухів побутового газу.

Допомогу перераховано на рахунки Миколаївського обласного благодійного фонду соціальної допомоги малозабезпеченим для подальшого розподілу між мешканцями будинків на вул. Лазурній, 40 та вул. Молодогвардійській, 28. Для мешканців будинку на вул. Лазурній виділено 2,603 млн грн, на вул. Молодогвардійській — 528 тис. грн.

Також за рахунок коштів МБФ на честь Покрови було надано благодійну допомогу сім’ям військовослужбовців уродженців Миколаївщини, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України. Десять сімей отримали допомогу в розмірі 50 тис. грн кожна.
Дякую, ваша підписка
успішно оформлена
Будь ласка, перевірте вашу пошту.
Ми надіслали вам листа з підтвердженням підписки на проект.
Підпишіться, щоб бути в курсі
останніх новин.
Підписників 2428