Новини

Релігія
04 Березня 2016
Передання трапезної «Софії Київської» УПЦ КП позбавить заповідник статусу об'єкта спадщини ЮНЕСКО - нардеп Новинський
Спроби Міністерства культури України змусити керівництво Національного заповідника «Софія Київська» укласти договір про безоплатне користування Українською Православною церквою Київського Патріархату пам'ятником архітектури національного значення - Трапезною (Малої Софії) поставить під загрозу існування цілісного комплексу заповідника і призведе до втрати нею статусу об'єкта, що перебуває під охоронною всесвітньої організації ЮНЕСКО, вважає народний депутат, член комітету Верховної Ради з питань культури і духовності В. Новинський.

Просування цього рішення в міністерстві відбувалося за повного ігнорування думки громадськості, представників експертного та професійного середовища, а також представництва організації ЮНЕСКО в Україні й інших міжнародних організацій із захисту пам'яток і культурної спадщини.

Депутат зазначив, що такі дії чиновників не тільки посилюють розкол в українському суспільстві, а й завдають чергового удару по міжнародному іміджу та репутації України. Такі рішення є грубим порушенням Україною зобов'язань, узятих на себе в межах Конвенції про охорону культурної спадщини та інших міжнародно-правових документів. «Наскільки мені відомо, сьогодні міністерство чинить прямий тиск на керівництво заповідника, щоб воно погодило й уклало цей договір», - повідомив Новинський. Депутат додав, що обов'язково порушить це питання на черговому засіданні Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності.
Політика
17 Лютого 2016
Країні потрібна повна зміна влади й нова, робоча політична система
Вчорашній фарс у парламенті — це спроба чинної влади уникнути відповідальності за найважчу кризу за всі 25 років із моменту набуття Суверенітету.

Наша політична сила не мала й не має ні найменшого бажання в цьому фарсі брати участь!

Нам не цікаві ці внутрішні розбірки і штовханина біля «корита» фракцій коаліції, яка ВСЯ, у повному складі — і «Народний фронт», і «Батьківщина, і «БПП», і «Самопоміч» — несе відповідальність за нинішню політику геноциду українського народу, за війну на Сході країни, за крах української промисловості та за безпрецедентне зубожіння українців.
Політика
17 Лютого 2016
Вадим Новинський: має відбутися повне перезавантаження влади — перевибори парламенту і Президента
Про це AgroPolit.com після голосування в ексклюзивному телефонному коментарі розповів народний депутат, один з лідерів Опозиційного блоку Вадим Новинський. Він пояснив, що фракція дала голоси за визнання звіту уряду незадовільним, але при цьому свідомо не брала активної участі у відставці КМУ.

«Завдяки нашим 26-и голосам (із 243 голосів) роботу уряду визнали незадовільною. Якби не ми, то й цього б не було. А голосувати за відставку Кабміну мали ті політичні сили коаліції, які його призначали. Це їхня політична відповідальність», — говорить Новинський.

Він переконаний, що відставка Яценюка, або його заміна Михайлом Саакашвілі, якого називали одним із найімовірніших кандидатів на пост прем’єра, нічого б не змінила.
Політика
18 Грудня 2015
Заява народного депутата Вадима Новинського щодо ситуації з силовим захопленням храму УПЦ в селі Птича Рівненської області

З тривогою змушений констатувати, що в Україні триває навмисне розпалювання релігійної і міжконфесійної ворожнечі.

До мене, як народного депутата, звернулися парафіяни Української православної церкви в с. Птича (Рівненської області), які повідомили про чергову спробу силового захоплення храму.

У п'ятницю 18 грудня в селі Птича представники «Київського патріархату» і «Правого сектору» перешкоджали віруючим Української православної церкви (УПЦ) увійти в храм Успіння Пресвятої Богородиці. У прихожан кидали петарди, арматуру, «коктейлі Молотова», погрожували масовим захопленням храмів УПЦ у Рівненській області. І це напередодні свята на честь святого, який особливо шанується християнами нашої країни - Миколи Чудотворця.

Політика
13 Листопада 2015
«Опозиційний блок» вимагає скасувати рішення щодо поправок до КЗпП через грубе порушення регламенту
Група народних депутатів фракції «Опозиційний блок» на чолі зі членом фракції Вадимом Новинським вимагає скасувати рішення Верховної Ради про прийняття поправок до Кодексу законів про працю (законопроект № 3442) через грубі порушення регламенту. 

Відповідну заяву депутати направили на адресу голови Верховної Ради Володимира Гройсмана. Крім того, за ініціативою народного депутата В. Новинського в парламенті зареєстровано проект відповідної постанови (проект реєстр. № 3442-п).

У своїй заяві депутати зазначають, що Регламент Верховної Ради було порушено на всіх стадіях розгляду та прийняття зазначеного документа. 

Зокрема, документ було зареєстровано в парламенті 10 листопада й того ж дня, без попереднього розгляду профільним і зацікавленими комітетами, було винесено на голосування. Отже, було порушено терміни і процедуру попереднього розгляду законопроекту, передбачені ст. 93 Регламенту. У зв’язку з цим депутати також були позбавлені права повноцінного ознайомлення з документом до винесення його на пленарне засідання парламенту (ст. 112 Регламенту). 
Політика
06 Листопада 2015
Вадим Новинський вніс заставу за Олену Лукаш
Народний депутат Вадим Новинський прокоментував внесення застави за Олену Лукаш, екс-міністра юстиції України: «На мій погляд, Печерський районний суд Києва ухвалив неправомірне рішення вибрати запобіжним заходом для Олени Лукаш утримання під вартою. Реагуючи на таку несправедливість, я вважаю своїм обов’язком внести за Олену заставу. Гроші вже переказано, і я вимагаю, щоб матір двох дітей негайно звільнили з-під варти, і вона провела вже ці вихідні дні зі своєю сім’єю. Я нікому не бажаю провести незаслужено хоча б один день у в’язниці».
Дякую, ваша підписка
успішно оформлена
Будь ласка, перевірте вашу пошту.
Ми надіслали вам листа з підтвердженням підписки на проект.
Підпишіться, щоб бути в курсі
останніх новин.
Підписників 3763