03 Липня 2017

29 червня 2017 року в Коломийському районному суді відбувся розгляд справи щодо бездіяльності міліції та протиправних дій учасників рейдерського захоплення Благовіщенського храму Української Православної Церкви на Свято Трійці.

Суд скаргу громади Благовіщенського храму задовольнив. Однак, під час судового розгляду представники УГКЦ та право-радикальних організацій поводилися агресивно й застосували фізичну силу щодо парафіян церкви.

Також, після судового засідання в приміщенні суду було побито священика Благовіщенського храму Віталія Димнича.

Доводиться констатувати – гоніння, переслідування й атаки на Українську Православну Церкву не тільки не вщухають, а розростаються і набувають дедалі запеклішого характеру.

За останні кілька років в Україні відбулися сотні нападів на храми, священиків і парафіян нашої Матері Церкви.

Фундаментальне право громадян, закладене в Конституції країни – свобода совісті та віросповідання – грубо нехтують і повсюдно порушують за повного схвалення нинішньої влади.

Більше того, ні органи місцевого самоврядування, ні правоохоронці, ні Президент Порошенко як гарант Конституції за останні кілька років не зробили практично нічого для того, щоб захистити права вірян УПЦ, захистити їх від переслідування і цькування з боку радикальних молодиків, націоналістів усіх мастей і відвертих бандитів, які прикриваються псевдопатріотичними гаслами.

Упевнений, свого часу цим діям буде надано належну правову оцінку.

А поки я як народний депутат надішлю запити та звернення в усі компетентні органи, щоб цей інцидент було належним чином розслідувано і винні понесли заслужене покарання.

Всі новини
по темі