Новини

Політика
29 Квітня 2016
Постреволюція
Я — патріот України. Свій вибір я зробив усвідомлено й не збираюся від нього відмовлятися. Я не кривив душею, приймаючи українське ...
Політика
26 Квітня 2016
Вадим Новинський вкотре прокоментував питання стосовно свого громадянства
Вадим Новинський прокоментував електронну петицію на сайті Президента України, в якій першу особу держави просять перевірити законність надання йому українського громадянства:

«У так званій «петиції» немає жодного слова правди. Від першої до останньої літери - брехня. Шкода, що подібний інструмент, який покликаний звертати увагу Президента на дійсно важливі питання, перетворився на фарс і став свого роду технологією в політичній або економічній боротьбі. Це говорить про слабку інформаційну безпеку подібного ресурсу. За останні 2 роки я звик і спокійно ставлюся до наклепів.
Політика
14 Квітня 2016
Вадим Новинський: фракція Опозиційного блоку - єдина в Парламенті, яка проголосувала проти призначення нового прем'єра
«Опозиційний блок був єдиною фракцією, яка проголосувала проти нового прем'єра. Усі інші фракції, які називають себе опозицією, брали участь у голосуванні по кадровим питанням. За призначення Гройсмана прем'єром голосували «Відродження» та «Воля народу». За призначення спікером Парубія голосували і фракція «Самопоміч», і Радикальна партія і «Батьківщина». Тому час покаже, хто в парламенті справжня опозиція, а хто - іграшкова опозиція в руках влади », - зазначив Вадим Новинський.

Політик впевнений, що постанова про призначення Володимира Гройсмана прем'єром і про відставку Арсенія Яценюка не була законною.
Політика
13 Квітня 2016
Вадим Новинський: завершивши війну, Україна поверне 20% економічного потенціалу

Два роки тому, оголосивши АТО на Донбасі, влада вибрала шлях війни, яка коштувала країні десятків тисяч загиблих і сотень мільярдів збитків. Сьогодні для подолання кризи необхідним є термінове виконання Мінських домовленостей, яке принесе в Україну мир і дозволить повернути 20% економічного потенціалу. За словами народного депутата від Опозиційного блоку Вадима Новинського, влада зобов’язана виконати ці домовленості або піти на перевибори.

«Україна має резерв для покращення економічної ситуації і зростання доходів людей. Цей резерв – відновлення миру й реінтеграція Донбасу. За оцінками уряду, через війну на Сході країна втратила 20% економічного потенціалу. Для будь-якої влади, що має здоровий глузд, це достатній аргумент, аби зробити все для виконання Мінських домовленостей – єдиного на сьогодні мирного плану, визнаного всім світом. Опозиційний блок наполягає на тому, щоб його було виконано. Це потрібно кожному українцеві, від Луганська до Закарпаття, адже мир – це збереження людських життів, відновлення економіки і зростання доходів усіх громадян нашої країни. Якщо влада не здатна відновити мир, вона має піти, поступившись місцем тим, хто зможе це зробити», – заявив Новинський.

Депутат нагадав, що, за оцінками влади, один день війни коштує країні 115–161 млн гривень – тобто від 41 до 59 млрд на рік. Крім того, у 2016 році влада довела військові витрати до 5% ВВП або 114,5 млрд грн. Через втрату Донбасу Україна змушена купувати вугілля за кордоном, хоча у 2013 році забезпечувала ним себе повністю.

Релігія
04 Березня 2016
Передання трапезної «Софії Київської» УПЦ КП позбавить заповідник статусу об'єкта спадщини ЮНЕСКО - нардеп Новинський
Спроби Міністерства культури України змусити керівництво Національного заповідника «Софія Київська» укласти договір про безоплатне користування Українською Православною церквою Київського Патріархату пам'ятником архітектури національного значення - Трапезною (Малої Софії) поставить під загрозу існування цілісного комплексу заповідника і призведе до втрати нею статусу об'єкта, що перебуває під охоронною всесвітньої організації ЮНЕСКО, вважає народний депутат, член комітету Верховної Ради з питань культури і духовності В. Новинський.

Просування цього рішення в міністерстві відбувалося за повного ігнорування думки громадськості, представників експертного та професійного середовища, а також представництва організації ЮНЕСКО в Україні й інших міжнародних організацій із захисту пам'яток і культурної спадщини.

Депутат зазначив, що такі дії чиновників не тільки посилюють розкол в українському суспільстві, а й завдають чергового удару по міжнародному іміджу та репутації України. Такі рішення є грубим порушенням Україною зобов'язань, узятих на себе в межах Конвенції про охорону культурної спадщини та інших міжнародно-правових документів. «Наскільки мені відомо, сьогодні міністерство чинить прямий тиск на керівництво заповідника, щоб воно погодило й уклало цей договір», - повідомив Новинський. Депутат додав, що обов'язково порушить це питання на черговому засіданні Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності.
Політика
17 Лютого 2016
Країні потрібна повна зміна влади й нова, робоча політична система
Вчорашній фарс у парламенті — це спроба чинної влади уникнути відповідальності за найважчу кризу за всі 25 років із моменту набуття Суверенітету.

Наша політична сила не мала й не має ні найменшого бажання в цьому фарсі брати участь!

Нам не цікаві ці внутрішні розбірки і штовханина біля «корита» фракцій коаліції, яка ВСЯ, у повному складі — і «Народний фронт», і «Батьківщина, і «БПП», і «Самопоміч» — несе відповідальність за нинішню політику геноциду українського народу, за війну на Сході країни, за крах української промисловості та за безпрецедентне зубожіння українців.
Дякую, ваша підписка
успішно оформлена
Будь ласка, перевірте вашу пошту.
Ми надіслали вам листа з підтвердженням підписки на проект.
Підпишіться, щоб бути в курсі
останніх новин.
Підписників 3762