Новини

Політика
19 Травня 2015
Делегація Опозиційного блоку зустрілася з головою директорату з прав людини Ради Європи
19 травня у Страсбурзі, де розташована штаб-квартира Ради Європи, перебуває делегація Опозиційного блоку.

Представники української опозиції зустрілися з головою директорату з прав людини Ради Європи, спеціальним радником Генерального секретаря Ради Європи з України, членом Ради з питань судової реформи Крістосом Джіакомопулосом.

Під час зустрічі відбулася предметна розмова, яка замість запланованих 20 хвилин тривала більше години. Юрій Бойко поінформував Крістоса Джіакомопулоса про ситуацію в Україні, про роботу Верховної Ради, а також про те, як Опозиційний блок конструктивно критикує нинішній уряд.

Юлія Льовочкіна, зі свого боку, докладніше зупинилася на проблемах, що виникають у зв’язку з проведенням в Україні антитерористичної операції, розповіла про проблеми Донбасу та Криму. Критикуючи уряд, депутат говорила також про те, що він не може впоратися з нинішньою економічною ситуацією, ускладненою конфліктом на сході країни.
Благодійність
02 Квітня 2015
Фонд Новинського виділив допомогу сім’ям воїнів із Херсона, які загинули в зоні АТО
Міжнародний благодійний фонд Вадима Новинського «На честь Покрови Пресвятої Богородиці» виділив матеріальну допомогу сім’ям ...
Благодійність
25 Лютого 2015
Фонд Новинського виділив допомогу сім’ям військовослужбовців Миколаївщини, загиблих у зоні АТО
Міжнародний благодійний фонд Вадима Новинського «На честь Покрови Пресвятої Богородиці» виділив матеріальну допомогу 10-ти сім’ям військовослужбовців Миколаївщини, які загинули, виконуючи свій військовий обов’язок у зоні проведення антитерористичної операції.

Кожній родині героїв виділено по 50 тис. грн. Серед отримувачів допомоги — родичі трьох десантників-«кіборгів», які загинули, обороняючи донецький аеропорт — символ стійкості українського духу і справжнього подвигу Збройних сил України. 2014 року Фонд Новинського уже виділяв аналогічну допомогу жителям Миколаївської області. Допомогу на загальну суму 1,3 млн грн отримали родичі 26-ти загиблих військовослужбовців. Надалі заплановано виплати ще 37 сім’ям військових. Всього цьогоріч на ці потреби передбачено виділити 2,35 млн грн.

Матеріальну допомогу від Фонду родичам передав генеральний директор Smart Maritime Group Василь Федін.
Політика
06 Лютого 2015
У Новинського кажуть, що громадянство України він отримав законно
Народний депутат — громадянин України з 2012 року.

Сьогодні на прес-брифінгу у Верховній Раді України народний депутат від «Народного фронту» Тетяна Чорновол заявила про те, що народний депутат Вадим Новинський «не вийшов із громадянства Російської Федерації», про що вона інформувала Адміністрацію Президента, проте Президент України «від серпня дотепер не видав відповідний указ» [про позбавлення В. Новинського громадянства України, — ред].

У прес-службі Новинського повідомили, що всі передбачені законодавством України дії щодо виходу з громадянства Російської Федерації були виконані народним депутатом в установленому порядку.
Благодійність
24 Жовтня 2014
Благодійний фонд надав медичне обладнання військовим шпиталям у Запорізькій області
Міжнародний благодійний фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці передав мобільному одеському військовому шпиталю № 61, який зараз розташований у смт Куйбишеве Запорізької області, 2 портативні апарати штучної вентиляції легенів. Таку ж пару приладів доставили до військового шпиталю Запоріжжя.

Подяку МБФ на честь Покрови Пресвятої Богородиці висловила начальник запорізького військового шпиталю Олена Чоп: «Відновлення нашої медичної установи — це приклад об’єднання спільних зусиль простих містян, волонтерів, бізнесменів, благодійних організацій. Ми дуже вдячні Фонду за надані апарати штучної вентиляції легень, які врятують не одне життя».

Фонд продовжить співпрацю з керівництвом медустанов для подальшого оснащення шпиталів необхідним медичним обладнанням.
Благодійність
30 Липня 2014
МБФ на честь Покрови перерахував понад 3 млн грн жителям Миколаєва, постраждалим від вибухів у багатоповерхівках
Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці (засновник Смарт-Холдинг) перерахував 3 млн 131 тис. грн для надання цільової матеріальної допомоги жителям двох багатоповерхівок Миколаєва, постраждалих від вибухів побутового газу.

Допомогу перераховано на рахунки Миколаївського обласного благодійного фонду соціальної допомоги малозабезпеченим для подальшого розподілу між мешканцями будинків на вул. Лазурній, 40 та вул. Молодогвардійській, 28. Для мешканців будинку на вул. Лазурній виділено 2,603 млн грн, на вул. Молодогвардійській — 528 тис. грн.

Також за рахунок коштів МБФ на честь Покрови було надано благодійну допомогу сім’ям військовослужбовців уродженців Миколаївщини, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України. Десять сімей отримали допомогу в розмірі 50 тис. грн кожна.
Дякую, ваша підписка
успішно оформлена
Будь ласка, перевірте вашу пошту.
Ми надіслали вам листа з підтвердженням підписки на проект.
Підпишіться, щоб бути в курсі
останніх новин.
Підписників 1369