16 Липня 2017

Сьогодні ми святкуємо одне з найважливіших професійних свят України – День металурга й гірника!

Вчителі дають знання для майбутнього. Медики лікують. Військові захищають. А металурги й гірники кують економічну міць нашої держави!

Півтора століття тому саме гірнича справа й металургія назавжди змінили обличчя нашої країни, за короткі десятиліття перетворивши її на одну з найбільш індустріально-розвинених і передових.

І відтоді день у день біля домен і мартенів, на кар’єрах і в аглоцехах, на дробильних і збагачувальних фабриках ви – всі, хто причетний до цих непростих і мужніх професій, з покоління в покоління, від дідів до батьків і дітям передаєте відданість вашому ділу, повагу до вашої праці та віру в майбутнє, яке можна побудувати своїми власними трудовими руками.

Ви – дорогі наші металурги та гірники – і є сіль нашої землі, її надія й опора.

Ви – гідний приклад для наступних поколінь і уособлення впевненості в тому, що всі біди, всі труднощі та кризи залишаться позаду.

Друзі, хочу подякувати вам за вашу нелегку, але дуже почесну працю, побажати вам добра, міцного здоров’я й добробуту вашим родинам, віри у свої сили і, звичайно ж, миру і процвітання на нашій землі.

Всі новини
по темі