Новини

Благодійність
28 Травня 2015
МБФ на честь Покрови Пресвятої Богородиці направив понад 33 млн грн на подолання гуманітарних наслідків конфлікту на Сході
З червня 2014 року Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці, створений 2008 року з ініціативи Вадима Новинського, ...
Релігія
21 Травня 2015
У Києві відкрилася III Міжнародна конференція «Афон і слов’янський народ»
21 травня, у день Вознесіння Господнього, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій взяв участь у відкритті III Міжнародної конференції «Афон і слов’янський народ», присвяченої 1000-річчю давньоруського чернецтва на Святій Горі Афон.

Відкриваючи конференцію, Його Блаженство зазначив: «Переконаний, що сьогоднішня конференція допоможе всім нам глибше усвідомити благотворний вплив, який мали подвижники Святої Гори Афон на становлення й розвиток народу Київської Русі й усіх слов’янських народів. Закликаю на ваші труди Боже благословення. Нехай Господь наш Ісус Христос молитвами Своєї Пречистої Матері умудрить усіх нас і наставить на істину».

У відкритті форуму взяли участь намісник Києво-Печерської лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, єпископ Обухівський Іона, єпископ Ірпінський Климент, ігумен Афонського монастиря «Хіландар» архімандрит Матфей, ​​директор Національного історико-культурного Києво-Печерського заповідника Любомир Михайлина, Надзвичайний і повноважний посол Греції в Україні Василіус Попандопулус, народний депутат України Вадим Новинський, директор Міжнародного інституту афонської спадщини в Україні Сергій Шумило та ін.
Політика
19 Травня 2015
Делегація Опозиційного блоку зустрілася з головою директорату з прав людини Ради Європи
19 травня у Страсбурзі, де розташована штаб-квартира Ради Європи, перебуває делегація Опозиційного блоку.

Представники української опозиції зустрілися з головою директорату з прав людини Ради Європи, спеціальним радником Генерального секретаря Ради Європи з України, членом Ради з питань судової реформи Крістосом Джіакомопулосом.

Під час зустрічі відбулася предметна розмова, яка замість запланованих 20 хвилин тривала більше години. Юрій Бойко поінформував Крістоса Джіакомопулоса про ситуацію в Україні, про роботу Верховної Ради, а також про те, як Опозиційний блок конструктивно критикує нинішній уряд.

Юлія Льовочкіна, зі свого боку, докладніше зупинилася на проблемах, що виникають у зв’язку з проведенням в Україні антитерористичної операції, розповіла про проблеми Донбасу та Криму. Критикуючи уряд, депутат говорила також про те, що він не може впоратися з нинішньою економічною ситуацією, ускладненою конфліктом на сході країни.
Благодійність
02 Квітня 2015
Фонд Новинського виділив допомогу сім’ям воїнів із Херсона, які загинули в зоні АТО
Міжнародний благодійний фонд Вадима Новинського «На честь Покрови Пресвятої Богородиці» виділив матеріальну допомогу сім’ям ...
Благодійність
25 Лютого 2015
Фонд Новинського виділив допомогу сім’ям військовослужбовців Миколаївщини, загиблих у зоні АТО
Міжнародний благодійний фонд Вадима Новинського «На честь Покрови Пресвятої Богородиці» виділив матеріальну допомогу 10-ти сім’ям військовослужбовців Миколаївщини, які загинули, виконуючи свій військовий обов’язок у зоні проведення антитерористичної операції.

Кожній родині героїв виділено по 50 тис. грн. Серед отримувачів допомоги — родичі трьох десантників-«кіборгів», які загинули, обороняючи донецький аеропорт — символ стійкості українського духу і справжнього подвигу Збройних сил України. 2014 року Фонд Новинського уже виділяв аналогічну допомогу жителям Миколаївської області. Допомогу на загальну суму 1,3 млн грн отримали родичі 26-ти загиблих військовослужбовців. Надалі заплановано виплати ще 37 сім’ям військових. Всього цьогоріч на ці потреби передбачено виділити 2,35 млн грн.

Матеріальну допомогу від Фонду родичам передав генеральний директор Smart Maritime Group Василь Федін.
Політика
06 Лютого 2015
У Новинського кажуть, що громадянство України він отримав законно
Народний депутат — громадянин України з 2012 року.

Сьогодні на прес-брифінгу у Верховній Раді України народний депутат від «Народного фронту» Тетяна Чорновол заявила про те, що народний депутат Вадим Новинський «не вийшов із громадянства Російської Федерації», про що вона інформувала Адміністрацію Президента, проте Президент України «від серпня дотепер не видав відповідний указ» [про позбавлення В. Новинського громадянства України, — ред].

У прес-службі Новинського повідомили, що всі передбачені законодавством України дії щодо виходу з громадянства Російської Федерації були виконані народним депутатом в установленому порядку.
Дякую, ваша підписка
успішно оформлена
Будь ласка, перевірте вашу пошту.
Ми надіслали вам листа з підтвердженням підписки на проект.
Підпишіться, щоб бути в курсі
останніх новин.
Підписників 3775