17 Лютого 2017

Вадим Новинський узяв участь в урочистих заходах із нагоди 120-річчя Маріупольського металургійного комбінату імені Ілліча.

Вітаючи працівників комбінату зі знаменною датою, Вадим Новинський зазначив: «Не доменні печі, не прокатні стани, не виробничі цехи головна цінність комбінату. Головна цінність комбінату — колектив «іллічівців».

Вважаю колектив підприємства справжніми патріотами своєї країни, свого міста, регіону. «Іллічівці» своєю працею зміцнюють економічну міць країни, кують її економічну незалежність.

Водночас у Верховній Раді від так званих «народних обранців» я часто бачу приклади показового, бутафорського патріотизму. Ці депутати навчилися дуже гарно говорити, але нічого у своєму житті гідного не зробили. Гадаю, їх не завадило б відправити на завод, у гарячий цех на перевиховання. Нехай повчаться справжнього трудового патріотизму.

У зв’язку з цим окремо хотів би згадати Володимира Семеновича Бойка. Людина-легенда, герой праці. Це його зусиллями комбінат пережив 90-ті, його зусиллями було сформовано потенціал для розвитку підприємства вже в новому столітті. Для нас він справжній еталон відданості своєму ділу, людям, країні.

Упевнений, мир і гідне життя повернуться в Україну, а в комбінату та всієї вітчизняної металургії попереду успішне майбутнє. І ми зробимо все можливе, щоб воно стало реальністю».
 

 

Всі новини
по темі