16 Квітня 2017

У суботу ввечері спецрейсом із Єрусалима до Києва прибула офіційна делегація Української Православної Церкви, яка доставила православним України Благодатний Вогонь. Доставка Благодатного Вогню стала можлива завдяки допомозі й участі українського підприємця та народного депутата від Опозиційного Блоку Вадима Новинського.

Очолював делегацію митрополит Антоній, єпископ Бориспільський і Броварський.

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» Благодатний Вогонь прийняли священнослужителі, які поширять його різними єпархіями України.

«Господь сьогодні явив нам явне чудо — сходження Благодатного Вогню. Це був акт божественної любові до нас, щоб зміцнити віру в Бога та надію на краще життя. Вогонь може зігрівати, дарувати радість, але вогонь може й палити, приносити біль і страждання. Вогонь ненависті завжди приносить тільки страждання та біль. А вогонь любові приносить тільки радість, особливо вогонь божественної любові. Я хочу побажати всім українцям, щоб цей вогонь, який ми сьогодні привезли з Єрусалима, у серці кожного українця вселив тільки мир, радість про воскреслого Христа. Щоб зникли розділення, ненависть, злоба, і була тільки любов одне до одного. Зі святом вас!», — сказав Вадим Новинський.

Благодатний Вогонь — вогонь, який виноситься з Гробу Господнього на особливому богослужінні, що здійснюється щорічно у Велику суботу, напередодні православного Великодня в храмі Воскресіння Христового в Єрусалимі. Винесення Святого Світла символізує вихід із Гробу Світла Істинного, тобто воскреслого Ісуса Христа.

Всі новини
по темі