24 Квітня 2017

У своєму виступі 24 квітня народний депутат від Опозиційного Блоку, член української парламентської делегації в ПАРЄ Вадим Новинський підкреслив, що за 3 роки українськими правоохоронними органами так і не було проведено незалежного й об’єктивного розслідування трагічних подій в Одесі.

«2 травня 2014 року в Одесі за потурання української влади сталася страшна трагедія, внаслідок якої загинули 48 осіб. 42 з них були заживо спалені в місцевому Будинку профспілок. Відтоді минуло три роки. Українські правоохоронні органи за цей час не зробили абсолютно жодних кроків у розслідуванні цього злочину й у пошуку винних. Сьогодні, перебуваючи в Страсбурзі в складі української делегації, у зверненні до європарламентаріїв я закликав комітет міністрів ПАРЄ вжити заходів для забезпечення прогресу в питанні розслідування Одеської трагедії», — заявив Вадим Новинський.

Також Вадим Новинський закликав офіційний Київ виконувати січневу резолюцію ПАРЄ, у якій, зокрема, містився заклик дотримуватися права української опозиції, виправити закон про люстрацію, забезпечити дотримання прав людини — http://bit.ly/2os9bhU

Крім того, з колегами в Асамблеї Вадим Новинський обговорив проблему тиску влади на Українську Православну Церкву і її бездіяльність щодо захоплення храмів українськими праворадикалами.

Всі новини
по темі