27 Квітня 2022
Сьогодні до Харкова було доставлено 43 тони благодійної допомоги від Фонда Вадима Новинського. Серед доставлених вантажів - дитяче харчування для різного віку, крупи, рибні, м'ясні та овочеві консерви від Верес, макарони, борошно, цукор, олія, згущене молоко, а також готові обіди . Гуманітарний вантаж прийняв керуючий Харківською єпархією Української Православної Церкви, митрополит Харківський та Богодухівський Онуфрій.

«Ця благодійна допомога буде роздана харків'янам, які проживають у районах Харкова та Харківської області, найбільш постраждалим від бойових дій, жителям, які ховаються в бомбосховищах та станціях метро, захисникам України, пораненим, багатодітним сім'ям та всім нужденним», - зауважив директор Фонду Дмитро Сергєєв.

Фонд Вадима Новинського вже передав мешканцям майже зруйнованих Чернігова, Харкова, Маріуполя, Бучі й Ірпеня та містам, які приймають біженців, продуктів на суму 47 млн грн, медикаментів та медичного обладнання на суму більше 67 млн грн.

Загальна фінансова підтримка України від бізнесів Smart Holding та Фонду Вадима Новинського вже склала понад 205 млн грн.
 
Всі новини
по темі