25 Серпня 2022
Сьогодні своє 55-річчя від дня народження відзначає митрополит Бориспільський та Броварський Антоній (Паканич), Керуючий справами Української Православної Церкви.

Дорогий Владико!

Сердечно вітаю Вас із цією знаменною датою!

Я дуже радий, що можу називати Вас своїм другом, і дуже дорожу цим.

Разом з Вами ми пройшли через багато випробувань, і я завжди відзначав для себе, як мужньо і водночас смиренно Ви несете нелегкий хрест свого церковного служіння.

Господь наділив Вас багатьма талантами. Інша людина, володіючи таким же розумом, освіченістю, дивовижним даром слова, можливо, давно загордилася б. Але у Вас, дорогий Владико, всі ці якості благополучно поєднуються із дивовижною скромністю, інтелігентністю та доброзичливістю.

Все, чого Ви торкаєтеся, розквітає і перетворюється.

Протягом десяти років Ви несли послух ректора Київської духовної академії та семінарії, успішно поєднуючи викладацьку суворість із батьківською турботою.

Вже стільки ж років Ви виконуєте найвідповідальніший послух Керівника справами Української Православної Церкви, який випав на часи тяжких випробувань. Неодноразово я був свідком того, як твердо і мужньо Ви відстоюєте чистоту віри Православної, непорушність святоотцівських канонів, правоту нашої Церкви.

Господь дає такий важкий хрест лише тим, хто може його понести. Впевнений, що багато прекрасних добрих справ на Славу Божу Вам ще належить зробити.

Цього урочистого дня хочу побажати Вам, дорогий Владико, щоб Господь зміцнив Вас, утвердив і примножив Ваші самовіддані праці на церковній ниві. Бажаю, щоб Ваше архіпастирське слово лягало на добрий ґрунт, запалювало в душах світло віри Христової та відігрівало від холоду байдужості і роз'єднання.

Нехай Господь завжди допомагає у Вашому високому служінні, благословляє Вас міцністю сил і здоров'я, миром та радістю.

Багаті та добрі Вам літа!
Всі новини
по темі