19 Травня 2017

Міжнародний благодійний фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці підтримав гуманітарну місію Київської митрополії Української Православної Церкви, яка доставила допомогу дітям-сиротам і потерпілим від воєнних дій жителям Луганської області.

Зокрема, допомогу було надано Луганському обласному будинку дитини № 2, який розташований у Северодонецьку. Для найменших вихованців дитячого закладу було передано засоби гігієни, дитяче харчування, а також медикаменти. Мирним жителям регіону, які найбільше постраждали від воєнних дій і змушені були залишити свої місця проживання, передали кілька тонн продуктів.

Гуманітарну допомогу передав вікарій Київської митрополії УПЦ, єпископ Ірпінський Климент.

МБФ на честь Покрови Пресвятої Богородиці в межах окремої програми з 2014 року надає гуманітарну підтримку вимушеним переселенцям, а також жителям міст, які опинилися в епіцентрі конфлікту. На ці потреби фонд направив понад 33 млн грн.

У межах програми було організовано вивезення громадян із таких «гарячих точок», як Краматорськ, Слов’янськ, Лисичанськ, Луганськ, Донецьк, Красний Луч тощо. У такий спосіб було евакуйовано понад 1400 дітей і дорослих, які розселялися в санаторно-курортних установах Донецької, Миколаївської й Чернігівської областей. За кошти фонду переселенців забезпечували харчуванням, одягом, предметами першої необхідності.

Всі новини
по темі