11 Лютого 2019

Міжнародний благодійний фонд (МБФ) на честь Покрови Пресвятої Богородиці цьогоріч направить майже 15 млн грн на створення та обладнання унікальної операційної в Інституті серця Міністерства охорони здоров’я України.

У межах проекту для однієї з операційних медичного закладу буде закуплено спеціальне операційне та ангіографічне обладнання. Це дасть змогу виконувати операції на серці із застосуванням передових малоінвазивних і ендоваскулярних технологій. Проект ще не має аналогів в Україні.

У такій операційній пацієнт зможе в одному місці отримати всі необхідні діагностичні та лікувальні процедури. Це значно зменшить етапність оперативних втручань, час загальної госпіталізації й одужання хворих. Тут різні фахівці зможуть проводити одночасно кілька діагностичних і лікувальних маніпуляцій для одного пацієнта.

«Щорічно в Інституті серця проходить більш ніж 6 тис. оперативних втручань, як на відкритому серці, так і ангіографічних. Одна людина з кожних п’ятдесяти прооперованих потребує гібридного оперативного втручання. Використання такої операційної є вкрай важливим насамперед у кардіохірургії. Також вона може застосовуватися в ортопедії, нейрохірургії, торакальній хірургії, для взяття біопсії органів. Оперативне втручання в такій операційній займатиме менше часу, і дасть змогу вирішувати складніші проблеми, як кардіохірургічні, так і суміжні», – прокоментувала мету проекту виконавчий директор МБФ на честь Покрови Пресвятої Богородиці Наталія Балаян.

Всі новини
по темі