05 Листопада 2022
Сьогодні свій День народження відзначає Предстоятель нашої Української Православної Церкви – Блаженніший Митрополит Київський та всієї України Онуфрій.

Щодня кожен із нас пише сторінки своєї життєвої історії. З цих сторінок — славних чи скромних — складається історія нашої родини, нашого міста, нашої Вітчизни, всього світу. Це надбання майбутніх поколінь.

Своїм боголюбством, своїми справами – і явними, і тими, які відомі одному лише Творцеві – глибокими словами проповідей, настанов, наш Блаженніший протягом усього свого шляху служіння написав багато прекрасних сторінок, які, безсумнівно, увійдуть до історії нашої Церкви та нашої країни.

Зараз благословенна українська земля страждає від вогню війни. І в цей тяжкий час випробувань Митрополит Онуфрій як «пастир добрий душу свою кладе за овець» (Ів. 10:11). Він показує нам яскравий приклад смиренного спокою, дивовижного терпіння і незлобства, духовної розсудливості, батьківської мудрості, а найголовніше — щирої та непохитної любові до Бога та ближніх. І цей живий приклад кличе йти за собою до Христа, а отже, до спасіння. Ця жертовна любов зігріває всіх нас, закликаючи Божу благодать на нашу Церкву, нашу країну і боголюбний український народ.

Ваше Блаженство! Всі ми молимося за Вас, про Ваше благополучне Предстоятельське служіння.

Хай береже Вас Господь на довгі і благі літа!
Сердечно бажаю Вам міцного здоров'я, миру душевного та радості серцевої, сил та натхнення, які так необхідні у Ваших хрестоносних архіпастирських працях.
Всі новини
по темі