28 Серпня 2020

Сьогодні день Успіння Пресвятої Богородиці!

День, коли Вона, піклуючись про нас на землі, іде у Вічну славу до Свого Сина та Господа, щоб стати Заступницю Небесною! Заступницею за весь рід людський, який у будь-яких бідах і у важких обставинах, у найскладніших ситуаціях, хворобах і печалях покладає всю надію на Богородицю!

Та простота та надія, з якими звертаються до Неї люди, що прагнуть допомоги та розради, не бувають не почутими!!! Щедро подавала та подає милість Свою Богородиця, щедро виливає милосердя на душі всіх, хто прагне до неї з вірою нелицемірною!!!

У житті кожного з нас бувають ситуації, коли ми потребуємо підтримки, розради. І не завжди поруч буває людина, яка вислухає, допоможе або хоча б поспівчуває. Але ніколи не варто забувати про нашу Матір Небесну, яка рада втішити, заступитися та захистити в будь-яку важку хвилину. Вона, як справжня Любляча Мати, Покриває нас Своїм омофором. А ми, як люблячі діти, не повинні забувати дякувати Їй за великі милості та щедроти!!!

Вірю, що й сьогодні наша Небесна Заступниця молить Господа за нашу багатостраждальну українську землю, за наш народ, який як ніколи потребує підтримки та розради.

Подвижники Православ’я на нашій українській землі з особливим трепетом і шануванням ставилися до свята Успіння Пресвятої Богородиці! Саме на честь Успіння названо перлини Православної віри на нашій землі – святі Свято-Успенська Києво-Печерська, Святогірська та Почаївська Лаври. І саме Успінню Пресвятої Богородиці присвячені безліч великих і малих храмів на всій нашій землі. Тому радісно усвідомлювати, що в нашого народу, у наших люблячих православних сердець є така Преблага Покровителька. Сьогодні Вона стоїть разом із нами, покриває любов’ю всіх, хто прославляє Її Пресвяте Успіння!!! А нам варто тільки з радістю вигукувати:

«Радуйся, Обрадувана, в успінні Твоєму нас не залишаєш Ти."

Всі новини
по темі