02 Червня 2022
Благодійний фонд Вадима Новинського придбав десять автівок «швидкої допомоги» для лікарень Кривого Рогу.

Вже друга партія обладнаних машин швидкої допомоги була закуплена в країнах Євросоюзу Фондом Вадима Новинського. Вони вже поступили до лікарень Кривого Рогу.  

Олександр Лук'яненко, заступник начальника управління охорони здоров'я виконкому міськради, зазначив: «В умовах воєнного часу, коли навантаження на лікувально-профілактичні заклади зростає у декілька разів, ми дуже вдячні всім... Ці машини, які ми сьогодні отримуємо, підуть для лікувальних закладів і підрозділів нашої швидкої медичної допомоги, щоб вирішувати питання, які виникли у цей скрутний час». 

Заступник міського голови Кривого Рогу Сергій Мілютін додав: «Фонд Вадима Владиславовича Новинського передав для медицини Кривого Рогу автомобілі «швидкої допомоги». До цього Фонд виділяв фінансування для придбання продуктів та медикаментів. Ми робимо все можливе, для того, щоб навіть у ці непрості часи воєнного часу жителі Кривого Рогу відчували себе впевнено й отримували всю необхідну допомогу».  

Раніше на запит начальника Військової адміністрації Кривого Рогу Олександра Вілкула Фонд Вадима Новинського надав фінансову допомогу в розмірі 17,5 млн гривень для забезпечення стабільного життя у Кривому Розі в умовах воєнного стану. 

Перші 9 автомобілів з першої партії були передані як гуманітарна допомога Комунальному некомерційному підприємству «Територіальне медичне об'єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Запорізької обласної ради. Одна швидка поїхала у Сумську область та передана Комунальному некомерційному підприємству «Свеський центр первинної медико-санітарної допомоги».  

Загальна сума, виділена Вадимом Новинським на гуманітарні проекти з 24 лютого, склала 512 млн грн.
Всі новини
по темі