09 Травня 2019

9 травня — 74-а річниця Перемоги у Великій Вітчизняній війні, і я хотів би побажати всім українцям дбайливо зберігати пам'ять про цю велику перемогу та наше героїчне минуле.

Я впевнений, що з таким героїчним минулим українцям гарантоване і блискуче майбутнє. Адже будучи нащадками переможців, сьогодні ми повинні святкувати День Великої Перемоги, а не скорботи. Ми — переможці та завжди будемо перемагати, бо в нас ген переможців. Я хотів би побажати всім українцям, насамперед, мир на південному сході, і щоб створений владою за останні 5 років розділення припинилося. А був встановлений мир, і наше суспільство знову стало єдиним.

Разом з однодумцями, ветеранами та декількома тисячами киян ми пройшли сьогодні Києвом Маршем пам'яті з фотографіями рідних і близьких солдатів-захисників, які служили в Радянській Армії. Ця акція проходить у Києві вже кілька років поспіль і називається «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». Аналогічні масові акції проводяться і в Ізраїлі, Сполучених Штатах Америки, у столицях багатьох країн Європи.

Я пройшов сьогодні з портером свого дідуся — Олейникова Сергія Юхимовича, який загинув у 1941 році на Ленінградському фронті. Ця акція потрібна для того, щоб наші діти знали та пам'ятали про нашу героїчну історію. І попри те, що впродовж п'яти років святкуванню щорічно намагаються перешкодити, це не впливає на почуття гордості та радості в серцях наших людей.

9 травня з ініціативи Опозиційного Блоку такі ж акції пройшли по всій Україні, і в Дніпропетровську, Харкові, Миколаєві, Одесі та інших обласних і районних центрах країни.

Всі новини
по темі