23 Березня 2020

Сьогодні вночі до Києва з Китаю прибуває спецборт ЗСУ, на якому до України буде доставлено необхідне медичне обладнання для боротьби з вірусом SARS-CoV–2.

Такі авіарейси найближчим часом з ініціативи Президента України Володимира Зеленського курсуватимуть між Україною та країнами, де розташовані провідні виробники медичного обладнання, захисних костюмів, респіраторів тощо. Цим рейсом, серед усього іншого, до України летять 10 апаратів штучної вентиляції легенів, 850 комплектів захисного одягу, 1000 медичних окулярів для медперсоналу. Усе це обладнання закупив Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці. Закупив в умовах ажіотажу та неймовірного попиту.

Буквально кожну одиницю доводилося «вибивати» в китайських виробників із боєм. Проте фахівці Смарт-Холдингу та Фонду впоралися з поставленим завданням.

Уже завтра отримане обладнання після проходження формальних митних процедур буде передано до регіональних лікувальних установ. Зокрема, апарати ШВЛ буде постачено до клінік Маріуполя, Херсона, Чернівців та інших міст України.

Це обладнання допоможе нашим медикам ефективніше справлятися з наслідками епідемії, але найголовніше – допоможе врятувати не одне людське життя.

Всі новини
по темі