26 Березня 2020

Відділення реанімації лікарні поповнили два апарати штучної вентиляції легенів, кожен із яких розрахований на одночасну роботу для двох пацієнтів, а також двісті костюмів професійного захисту багаторазового використання та двісті захисних окулярів для лікарів.

Передаючи обладнання, Вадим Новинський сказав: «Досвід Китаю каже, що запорука успіху в боротьбі з коронавірусом – це повсюдна сувора дисципліна, це жорсткі заходи, введені державою, і їх неухильне виконання на місцях. Це той посильний внесок, яким кожен із нас сьогодні може допомогти державі, щоб зупинити спільне лихо. Хочу запевнити вас, що наш Благодійний Фонд продовжує закупівлі, уже проплачено наступні партії обладнання та засобів захисту, і в міру наявності в постачальників ми будемо привозити їх до України. Але мені дуже хотілося б, щоб ця медична техніка стала в пригоді маріупольській лікарні виключно для допомоги під час планових операцій, а не в ургентних випадках. Молимося за те, щоб після Великодня вірус відступив. Упевнений, Господь нас не залишить!»

Міський голова Маріуполя Вадим Бойченко запевнив, що влада міста вже здійснила необхідний комплекс превентивних заходів, і на сьогодні ситуація під контролем: у Маріуполі зафіксовано тільки один випадок коронавірусу.

«Консолідація зусиль жителів міста, влади й таких благодійників, як Вадим Новинський, дає надію на те, що нам вдасться максимально стримати поширення вірусу. І сьогодні, завдяки цій допомозі, цьому сучасному обладнанню, наші справжні герої, наші медики отримали чіткий сигнал про те, що на своїх робочих місцях вони захищені. Дякуємо, Вадиме Владиславовичу!», – сказав Вадим Бойченко, звертаючись до Вадима Новинського.

Всі новини
по темі