09 Лютого 2022
Минулого року Фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці здійснював фінансову підтримку низки благодійних проєктів у сфері охорони здоров’я, захисту материнства, дитинства, сім’ї та відновлення історико-культурної спадщини.

Загальна сума фінансування проєктів перевищила 300 млн грн. Про це повідомив директор Фонду Вадима Новинського Дмитро Сергєєв. Продовжилася підтримка проєктів, пов’язаних із подоланням наслідків епідемії COVID-19 в Україні.

На закупівлю спеціального медобладнання, індивідуальних засобів захисту медиків у 2021 році Фонд виділив 2,4 млн грн. Обладнання закуповувалося для Інституту серця Міністерства охорони здоров’я України, Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. Амосова та лікарень Маріуполя. Крім того, сім’ям 9 медиків, які померли внаслідок захворювання COVID-19, виділено 1,12 млн грн.

Бюджет Фонду на підтримання інших програм у сфері охорони здоров’я у 2021 році становив 58 млн грн. Закуплено сучасне обладнання для облаштування медичного центру в с. Банчени (Чернівецька область) – апарат КТ, установка МРТ, ангіограф та інше обладнання. Скористатися медичними послугами центру, збудованого при Свято-Вознесенському Банченському монастирі, можуть мешканці всіх навколишніх населених пунктів. Профінансовано закупівлю та ремонт обладнання для Інституту серця та Інституту ім. М. Амосова на суму понад 3,4 млн грн. Зокрема, внесено авансовий платіж на закупівлю мобільного рентгену для Інституту ім. М. Амосова.

«У 2022 році продовжиться співпраця з Інститутом серця, Інститутом ім. М. Амосова. Разом із керівництвом Інституту серця зараз ми розробляємо проєкт надання фінансової підтримки локалізації в Україні на базі КПІ виробництва т. з. «механічних сердець» – пристроїв для підтримання гемодинаміки в пацієнтів. Крім того, ми підписали меморандум із Національним інститутом раку про фінансування ремонту дитячого відділення», – повідомив голова Фонду Дмитро Сергєєв.
 
Всі новини
по темі