21 Червня 2020

Фонд Вадима Новинського «На честь Покрови Пресвятої Богородиці» виділить по 100 тис. грн сім'ям кожного із 43 медиків, які померли внаслідок захворювання Covid-19.

Про це Вадим Новинський повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Народний депутат привітав медичних працівників із професійним святом, наголосивши на їхній особливій ролі в стримуванні поширення інфекції в Україні, а також їхній самовідданій боротьбі за порятунок життів пацієнтів.

«Цього року як ніколи раніше до вашої праці прикута особлива увага простих людей. Ви — ті, хто дарують надію, і ті, хто рятують людей у період найстрашнішої пандемії в новітній історії людства. Завдяки вашій праці тисячі українців уже вилікувалися від небезпечної недуги. Завдяки вашим діям відсоток смертності від коронавірусу в нашій країні залишається одним із найнижчих у світі. Дякую вам за це!», — зазначив політик.

В. Новинський також додав, що під час божественної літургії молиться за здоров'я лікарів.

Як повідомлялося, на цей момент обсяг благодійної допомоги, наданої Фондом Вадима Новинського та бізнесами Смарт-Холдингу в боротьбі з епідемією, перевищив 100 млн грн. Для медустанов України придбано 20 апаратів ШВЛ, понад 100 тис. ЗІЗ для медиків, 100 тис. високоточних ПЛР-тестів DialPlexQ™. Також Фонд придбав майже 1 млн захисних масок для медустанов, парафій УПЦ і промислових підприємств України. Щоб підтримати в умовах карантину літніх людей Херсона, Миколаєва, Маріуполя, а також Києва й області було організовано адресне доставляння понад 12 тис. продуктових наборів.

Всі новини
по темі