28 Жовтня 2019

Дорогі друзі!

Сьогоднішня дата – 75 річниця визволення території України від німецьких загарбників – знову змушує нас схилити голову перед подвигом тих, хто врятував нашу землю ціною неймовірних зусиль і пролитої крові. Мільйони життів було віддано за те, щоб звільнити Україну від носіїв людиноненависницької ідеології, яка розглядає слов’ян, євреїв і представників інших народів як «недолюдей», що підлягають знищенню або поневоленню. 75 років тому під час Великої Війни люди по-новому почали цінувати поняття «мир» і «людське життя».

На жаль, сьогодні ми живемо в суспільстві, де знову піднімають голову духовні спадкоємці нацизму й де політики не соромляться виступати із закликами до перегляду результатів Великої Вітчизняної війни. Ще недавно на рівні вищого керівництва країни заохочували наругу над символами Перемоги й над пам’яттю Героїв, фінансувалися за державний кошт інституції, що мали за мету ревізію нашого недавнього минулого. Український народ уже дав оцінку цим силам у їхніх спробах переписати історію і знову проявив свою мудрість.

Сьогодні наше завдання – не допустити реваншу націоналістів та інших ідейних спадкоємців тих, хто зазнав нищівної поразки 75 років тому. І я впевнений – ми не допустимо відродження фашизму.

Щиро вітаю всіх із великим святом Визволення! Мудрості та міцності духу всім нам! Особливі слова подяки – ветеранам, які дожили до наших днів. Міцного вам здоров’я, довголіття та миру! Дякуємо за ваш подвиг! Дякуємо за Україну!

Всі новини
по темі