24 Березня 2021

Маріуполь активно включився в програму створення додаткових умов для людей з обмеженими можливостями, яка розроблена та впроваджується під егідою Олени Зеленської. Мерія Маріуполя підтримала цю програму й однією з перших в Україні почала її впровадження.

Для людей з обмеженими можливостями стали доступні безліч нових сфер діяльності. Православ’я, що лежить в основі нашої моралі й етики, завжди апелювало до любові до ближнього, до співчуття, бажання допомогти та захистити. Зрозуміло, що в наш прагматичний та егоїстичний вік саме ці якості допомагають нам залишатися людьми. У цьому разі йдеться про тисячі наших співгромадян, які повинні відчувати турботу з боку суспільства. Вони мають право користуватися всіма благами цивілізації. Згідно із законом ми всі рівні, і всі повинні мати доступ до освіти, занять спортом, культурного дозвілля, медичних і соціальних послуг.

Нова програма, що втілюється мерією Маріуполя, може стати прикладом людського ставлення до проблем людей. Сподіваюся, що надалі пілотні проєкти програми, які впроваджуються в Маріуполі, знайдуть підтримку на загальноукраїнському рівні й будуть впроваджуватися повсюдно – як приклад турботи про людей з особливими потребами.

Подробиці за посиланням https://bit.ly/3tThrEC

Всі новини
по темі