30 Липня 2014

Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці (засновник Смарт-Холдинг) перерахував 3 млн 131 тис. грн для надання цільової матеріальної допомоги жителям двох багатоповерхівок Миколаєва, постраждалих від вибухів побутового газу.

Допомогу перераховано на рахунки Миколаївського обласного благодійного фонду соціальної допомоги малозабезпеченим для подальшого розподілу між мешканцями будинків на вул. Лазурній, 40 та вул. Молодогвардійській, 28. Для мешканців будинку на вул. Лазурній виділено 2,603 млн грн, на вул. Молодогвардійській — 528 тис. грн.

Також за рахунок коштів МБФ на честь Покрови було надано благодійну допомогу сім’ям військовослужбовців уродженців Миколаївщини, які загинули під час проведення антитерористичної операції на Сході України. Десять сімей отримали допомогу в розмірі 50 тис. грн кожна.

«У травні та червні в Миколаєві відбулися дві жахливі трагедії, які забрали життя та травмували десятки людей. Біда буквально увірвалася в будинки містян. Засновник нашого фонду — компанія Смарт-Холдинг — за погодженням із місцевою владою взяла на себе зобов’язання матеріально допомогти миколаївцям, що втратили близьких і дах над головою. Зобов’язання виконано в повному обсязі, і ми сподіваємося, що ці кошти допомогли перенести тяжкість випробувань, що випали на долю мешканців», — зазначив Президент благодійного фонду, директор із гуманітарних та соціальних питань ПрАТ «Смарт-Холдинг» Олександр Шейко.

«Ми вдячні спонсорам і меценатам, які в такий непростий для країни час відгукнулися на біду миколаївців. Серед них і Фонд на честь Покрови. Влада й бізнес продемонстрували безпрецедентний приклад спільної роботи з розв’язання конкретної проблеми. Обласна влада сьогодні докладає максимум зусиль у розв’язанні питання надання житла постраждалим мешканцям, і я переконана, що це питання буде закрите найближчим часом», — зазначила заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Оксана Янишевська.

Довідка:

Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці створений 2008 року з ініціативи бізнесмена Вадима Новинського.

Діяльність фонду спрямована на виховання майбутнього покоління на принципах православної віри, зміцнення сім’ї та підвищення значущості сімейних цінностей у суспільстві, а також збереження культурної та історичної спадщини, підтримку охорони здоров’я і всебічний розвиток освіти.

Фонд фінансує благодійні проекти за такими напрямами:

  • відновлення об’єктів культурно-історичного значення;
  • видання православної літератури;
  • охорона здоров’я;
  • підтримка багатодітних сімей і дітей-сиріт.

Подробиці: http://fondpokrov.org.ua/

Всі новини
по темі