22 Червня 2015

Про це на прес-конференції 22 червня 2015 року заявила керівник проекту громадської організації «Новий формат освіти» Анастасія Кислинська.

Вона підкреслила, що освітній проект E-space створюється насамперед для тих дітей, яким із тієї чи іншої причини складно навчатися у звичайних школах, а також для тих, у кого утруднено доступ до отримання освіти.

Портал E-space надасть дитині можливість самостійно вибирати перелік курсів, які вона вивчатиме, складати власний таймплан і програму навчання.

Характерною рисою курсів можна назвати запланований широкий спектр гейміфікації, покликаної зберегти зацікавленість дітей у процесі навчання.

Е-space розрахований на дітей 10–16 років і у своїй основі несе 5 напрямів, які покликані допомогти дитині розвивати такі якості, як-от здатність до аналізу й самостійного розв’язання проблем, креативність, комунікабельність, керування емоціями, самоорганізація, а також розвивати навички командної роботи і громадську активність.

Організатори сподіваються, що портал стане індивідуальним інструментом розвитку особистості, допоможе дитині самостійно усвідомити свої схильності та зони, що вимагають розвитку, і надасть цікавий, короткий, наочний і зрозумілий навчальний зміст.

Функціонувати портал E-space буде двома мовами — українською та російською.

У планах творців проекту — верифікувати проходження курсу навчання.

«На другий рік навчання ми зможемо забезпечити видавання документа про проходження курсів E-space. Ми сподіваємося, що така законодавча можливість вже буде, і певні зміни в законодавстві, що регулює сферу освіти, які зараз вже просуваються, можуть відкрити перспективи отримання атестатів державного зразка», — зазначила Кислинська.

За її словами, зараз розглядаються кілька варіантів від отримання можливості видавати український сертифікат до верифікації атестата міжнародними організаціями, що займаються системою онлайн-навчання.

Також розробники розглядають можливість створення другого блоку платформи, спрямованого на навчання дітей молодшого шкільного віку, однак говорити про терміни запуску такого проекту наразі не готові.

Оригінал новини за посиланням

 

Всі новини
по темі