17 Червня 2020

Благодійний фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці передав апарати штучної вентиляції легенів та засоби індивідуального захисту медикам міської лікарні № 7 Каменського (Дніпропетровська область).

До чергового постачання увійшли два високоефективні апарати штучної вентиляції легенів Carescape R860 (General Electric). Також для всіх медиків міста передано засоби індивідуального захисту – понад 1000 захисних екранів і більш ніж 1000 костюмів біозахисту.

«Ми вдячні Вадиму Новинському, акціонеру Метінвесту, за вагомий внесок у боротьбу з пандемією. Нові апарати ШВЛ значно перевершують вітчизняні в класі, ефективності та універсальності. Наявність такого інтелектуального і вкрай дефіцитного обладнання дає змогу міській медицині вийти на новий якісний рівень у наданні медичних послуг і бути максимально підготовленими до протидії поширенню COVID-19», – зазначив присутній на передачі мер Кам’янського Андрій Бєлоусов.

Фонд Вадима Новинського в період пандемії також надав підтримку самотнім людям похилого віку, забезпечивши їх продуктовими наборами.

Зі свого боку генеральний директор «Дніпровського коксохімічного заводу» Євген Дідусь зазначив, що Метінвест, його акціонери й далі надають системну допомогу містам, де розташовані підприємства компанії. «Каменським медустановам передано засоби індивідуального захисту: респіратори та маски з високим класом захисту; костюми захисту від біологічно небезпечних речовин; медичні окуляри; антисептик для обробки рук. Раніше місто отримало значну партію експрес-тестів для виявлення коронавірусу», – зазначив керівник підприємства.

Як повідомлялося раніше, Фонд Вадима Новинського передав медичним закладам Кривого Рогу (лікарням № 17, 11 й Широківській районній лікарні) 2 апарати штучної вентиляції легенів General Electric, а також 1000 комплектів костюмів біозахисту й 1000 захисних екранів.

Також від Фонду до Кривого Рогу було постачено високоефективний ПЛР-аналізатор для оперативного виявлення COVID-19 та інших інфекцій, спецбокс для транспортування пацієнтів, а також захисні костюми й маски. Крім того, медустанови Дніпропетровської області отримали закуплені Фондом 11,5 тисячі респіраторів високого рівня захисту та понад 10 тисяч медичних масок із високим рівнем захисту, а також 3 тисячі костюмів біозахисту. Також до спеціалізованих лабораторій регіону було постачено 10 тис. високоточних ПЛР-тестів, закуплених Фондом у Південній Кореї.

На сьогодні обсяг благодійної допомоги, наданої Фондом Вадима Новинського в боротьбі з епідемією, перевищив 100 млн грн.

Всі новини
по темі