31 Березня 2020

Медики шести областей отримали від Фонду Новинського сучасні засоби захистуЛікарні Донецької, Херсонської, Миколаївської, Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей отримали від Міжнародного благодійного фонду Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці сучасні костюми біозахисту та респіратори (N99 і N95) високого рівня захисту. Найближчим часом до медичних лабораторій доставлять 100 тисяч тестів (DialPlexQ™ 2019 nCoV), які Фонд Новинського закупив у Кореї.

 

«Тільки об’єднавшись, ми зможемо перемогти нашу спільну біду, надати допомогу медикам і захистити людей», – сказав засновник Фонду Вадим Новинський.

 

Він також підкреслив, що в найближчих планах Смарт-Холдингу і Фонду – додаткова закупівля костюмів біозахисту, медичних масок, респіраторів, засобів дезінфекції та іншого дефіцитного медобладнання.

 

«Завтра-післязавтра будемо мати у своєму розпорядженні точні дані щодо кількості та термінів доставляння. Усе це буде розподілятися в медустанови регіону та країни загалом. Ми й далі надаватимемо підтримку медустановам регіону й координуватимемо наші зусилля зі Штабом із боротьби з коронавірусом при Офісі Президента України та місцевою владою», – сказав Вадим Новинський.

 

Серед тих, хто отримав допомогу – Дніпропетровська область, до якої постачити 11,6 тис. медичних респіраторів, 11,3 тис. посилених медичних масок і 3040 медичних костюмів.

 

«Область отримала якісні маски, респіратори та захисні костюми для медиків. Це постачання здійснено централізовано від Офісу Президента та Міністерства охорони здоров’я. Придбано за кошти наших бізнес-партнерів. Ми їм дуже вдячні. Завдяки плідній співпраці влади та бізнесу медичні запаси лікарень зараз активно поповнюються», – цитує пресслужба главу області Олександра Бондаренка.

 

Зі свого боку голова Запорізької обласної державної адміністрації Віталій Туринок подякував Фонду за підтримку медзакладів регіону. Область отримала 1720 медичних костюмів біозахисту, 11500 медичних респіраторів № 95, 1200 посилених медичних масок та інше медобладнання.

 

«Сьогодні саме лікарі перебувають на передовій боротьби з коронавірусом. Ми вдячні Фонду Вадима Новинського, який один із перших в Україні почав надавати допомогу. Сьогодні наша область отримала від його Фонду костюми біозахисту та респіратори високого класу для наших медиків. Їх доставляли за допомогою МЗС і за підтримки Штабу з боротьби з епідемією коронавірусу при Офісі Президента України. Фінансову підтримку надав Фонд. Ми сподіваємося на продовження співпраці. Тільки об’єднавшись, ми зможемо перемогти нашу спільну біду», – зазначив Віталій Туринок.

 

Раніше Фонд Вадима Новинського закупив у КНР 10 високоефективних апаратів штучної вентиляції легенів, 850 комплектів індивідуального захисту медиків і 10 тис. експрес-тестів. Обладнання й тести зараз передають у регіональні спеціалізовані медустанови. Цієї неділі другим авіабортом із Китаю прибули закуплені Фондом тисячі костюмів і респіраторів найвищого рівня захисту для медиків. Вони розподілені в Донецьку, Херсонську, Миколаївську, Запорізьку, Дніпропетровську, Харківську області.

 

У понеділок до України з Південної Кореї прибули закуплені Фондом 100 тис. високоточних тест-систем DialPlexQ™ ️, які дадуть змогу встановлювати наявність інфекції методом ПЛР (полімеразної ланцюгової реакції) у реальному часі. Системи мають сертифікат європейського відповідності й дають змогу діагностувати захворювання з точністю 99%.

 

На початку квітня очікується прибуття чергового рейсу з Китаю, який доставить придбані Фондом 10–15 ШВЛ і 10 інфекційних боксів для транспортування заражених хворих, а також засоби індивідуального захисту для медиків. Також цього тижня до України прибудуть 3 діагностичні системи вищого класу, які дають змогу за 40 хв поставити діагноз десяткам хворим на день.

 

Фонд також надає підтримку ветеранам війни та праці, які перебувають у зоні ризику. Волонтери Фонду спільно з представниками бізнесу адресно доставляють продукти ветеранам і пенсіонерам Києва, Херсона, Миколаєва та Київській області. Сьогодні таку підтримку спільно з Метінвестом надають також у Маріуполі. Це спільна ініціатива акціонерів Метінвесту Ріната Ахметова та Вадима Новинського.

 

Довідка:

 

Міжнародний благодійний фонд Вадима Новинського на честь Покрови Пресвятої Богородиці заснований у вересні 2008 року для реалізації благодійних ініціатив компанії Смарт-Холдинг, головним акціонером якої є Вадим Новинський. Фонд надає благодійну підтримку, спрямовану на виховання майбутнього покоління на засадах православної віри, зміцнення сім’ї та підвищення її ролі в суспільстві. Фонд підтримує проєкти у сферах духовно-просвітницької діяльності, освіти, охорони здоров’я, культури, мистецтва та спорту. Місія Фонду – сприяти процвітанню суспільства, різнобічно розвиваючи його культуру та духовність на засадах православної віри.

Всі новини
по темі