16 Лютого 2019

У своєму виступі під час круглого столу 15 лютого 2019 року за участі Місії Європарламенту, присвяченого підвищенню ефективності роботи українського парламенту та гармонізації законодавства України, я як глава фракції ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ заявив, що відповідно до Угоди про коаліцію депутатських фракцій від 2014 року «Європейська Україна» ОПОБЛОК – єдина фракція, яка була позбавлена контролювальних функцій, і представники фракції не очолили й до цього дня не очолюють жодного комітету.

Усі керівні посади правляча коаліція розподілила між собою, наших депутатів немає ні в керівництві Рахункової палати, ні в складі Центральної виборчої комісії, ні в складі Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення.

Фактично єдина реальна опозиція в нашій особі свідомо позбавлена можливості впливати на роботу законодавчого органу.

Представники Місії Європарламенту погодилися із зауваженнями ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ, висловленими мною щодо утисків прав фракції, і рекомендували керівництву українського парламенту виправити ситуацію.

У свою чергу, спікер парламенту Андрій Парубій закликав вносити свої пропозиції щодо усунення цих прогалин у законодавстві.

Ми – фракція ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ – готові й будемо вносити свої пропозиції для виправлення ситуації та подивимося, як виконає рекомендації провладна більшість.

Всі новини
по темі