02 Листопада 2015

Народний депутат Вадим Новинський прокоментував сьогоднішню спробу представників ГПУ і МВС вручити йому офіційний виклик для надання свідчень у правоохоронні органи під час проведення фракціями ВР Погоджувальної ради:

 

 

«Я законослухняний громадянин і не збираюся уникати відповідальності, прикриваючись депутатською недоторканністю. Якщо я в чомусь винен — готовий відповісти перед законом. Я спеціально сьогодні прилетів до України, щоб припинити всі чутки про те, що я нібито «покинув країну». Я готовий співпрацювати з будь-якими правоохоронними відомствами, як робив це раніше, але сьогоднішній спектакль на Погоджувальній раді не має нічого спільного з правосуддям.

 

 

Що ж до повістки, вона не перша, але тільки її вручення перетворили на фарс. За останні півроку я отримав приблизно 10 подібних «запрошень» від слідчих різних відомств. Всі вони були доставлені на адресу до комітету, де я працюю. За всіма епізодами я бачився зі слідчими й давав необхідні пояснення.

 

 

Я, як депутат, зателефонував міністру МВС Арсену Авакову, і він запевнив, що повісткою мене викликають для того, щоб відповісти на 2–3 технічні запитання в межах слідчих дій, які проводяться за заявою представників бізнесу, де я є бенефіціаром. Простіше кажучи, я є потерпілою стороною, а не обвинуваченою. Вже завтра збираюся бути в Раді. Я обов’язково зв’яжуся зі слідчим і знайду час, щоб дати йому пояснення. Зазначу, що відтоді, як я став народним депутатом, я не займаюся питаннями бізнесу.

 

 

Не маючи змоги та здатності забезпечити людей «хлібом», влада їм дає «видовища». Я переконаний, що робиться це для того, аби відволікти українців від обвалу економіки, тарифно-соціального геноциду й результатів найбрудніших в історії України виборів. Але в «поганих режисерів» виходять «погані спектаклі», наслідки яких будуть трагічними для країни».

 

 

Всі новини
по темі