11 Вересня 2022
Сервіс «Метінвест – разом!» з’явився як відповідь на виклики життя, щоб підтримати працівників компанії під час війни. Наразі його успішність підтверджена 1113 індивідуальними й груповими консультаціями та низкою вдячних відгуків від співробітників Метінвесту.

Ніхто не був готовий до випробувань, які принесла війна. Українці зіткнулися з постійним ризиком і небаченим навантаженням на нервову систему. Група Метінвест Ріната Ахметова та Вадима Новинського поставилася вкрай серйозно до ментального здоров’я своїх співробітників. Щоб допомогти їм пережити складні емоції та впоратися зі стресом, компанія у співпраці з Wellbeing Company започаткувала унікальний проєкт «Метінвест – разом!».

Майже з перших днів війни психологи цього сервісу надають працівникам підприємств і членам їхніх родин кваліфіковану підтримку, адже експерти проєкту – професійні фахівці та коучі, які вміють працювати з будь-яким емоційним станом. Така допомога вкрай необхідна кожному українцю, щоб залишатись надійною опорою одне одному.

АРИФМЕТИКА ДОПОМОГИ

За шість місяців психологи сервісу «Метінвест – разом!» провели 1113 індивідуальних та групових консультацій для співробітників підприємств компанії та членів їхніх родин

Більш докладніше за посиланням https://bit.ly/3qLm2t8
 
Всі новини
по темі