07 Квітня 2018

Вадим Новинський привітав усіх віруючих зі святом Благовіщення:

«Дорогі друзі!

Щиро вітаю вас з одним із найсвітліших і найулюбленіших у народі свят — Благовіщенням. Це свято надії, свято віри, свято оновлення: адже Добра Новина, яка відкрилася Діві Марії, знаменує собою початок нового світу, нового знання, нової історії. Архангел Гавриїл сказав Марії: «Не бійся, Маріє, бо ти знайшла благодать у Бога!». У день Благовіщення ми всі долаємо страх і знаходимо Радість, Надію та Благодать, а з ними — натхнення для подальших справ, насиченого й активного життя.

Те, що цьогоріч два свята — Благовіщення та Воскресіння Христа — у календарі йдуть один за іншим, є особливо символічним і наповнює наші серця особливими почуттями. Саме в день Благовіщення цього року в Єрусалимі зійде Благодатний Вогонь — одне з великих чудес. Дуже символічний момент: проголошення Доброї Новини й торжество Доброї Новини, початок плану Божого з порятунку людства та його завершення йдуть чергою один за одним у календарі. Кожен із нас, втомившись від тягот лихоліття, сподівається на Чудо. І хочеться вірити, що саме зараз ми перебуваємо напередодні великих подій, які повинні оновити світ і Україну, привести до її відновлення, стабільності, процвітання. Вірю, що спільними зусиллями та з Божою поміччю ми з вами цього досягнемо!

Від щирого серця вітаю вас і бажаю, щоби Добра Новина про прихід нашого Господа наповнювала нас тільки добрими почуттями. Нехай мир торжествує в наших серцях і на Землі. Радості вам, друзі, міцного здоров’я й усіх благ! Віри у свої сили й у те, що попереду на нас чекають світлі часи, а все недобре й сумне залишиться в минулому.

Зі святом!»

Всі новини
по темі