14 Травня 2016

Дорогі жінки!

Вітаю Вас із традиційним православним жіночим днем – святом Святих Жінок-Мироносиць, які першими прийняли звістку про Святе Христове Воскресіння!

Святі супутниці Христові служили Вчителеві не тільки своїм надбанням, а і працею рук своїх, були віддані Йому всім серцем, страждали разом із Господом, супроводжували Його не тільки під час подорожей, а й на хресну дорогу, на Голгофі, біля самого Хреста.

Вони явили нам приклад істинної й жертовної любові й самовідданого служіння Господу.

Це світле свято дуже добре та проникливе. Його існування показує шанобливе ставлення у християнському середовищі до жінки як такої. Ми віддаємо належне всім жінкам, їхній особливій ролі в сім’ї та суспільстві, яке зараз розколоте й переповнене ненавистю, ворожнечею та нетерпимістю.

На Ваших «тендітних» плечах, дорогі наші мироносиці, завжди лежала й лежить ноша непомірного тягаря й тяжкості світу цього, і я переконаний, що саме жінки стануть тією силою, яка принесе в нашу країну мир і процвітання. Жіноче серце чуйне й ніжне, добре й чутливе, у ньому ніколи не гасне любов, воно ні до чого не залишається байдужим.

Немає таких квітів і подарунків, щоб виразити свої почуття подяки матерям, дружинам, сестрам за Вашу святу любов, яку Ви пронесли крізь віки й гаряче, всім серцем оберігаєте.

Нехай цього дня радість Воскреслого Христа, та сама радість, що переповнювала святих жінок, торкнеться Ваших сердець. Несіть світ і милосердя. Любові, здоров’я вам, добробуту вашим родинам!

Всі новини
по темі