27 Серпня 2020

Сьогодні з групою колег, народних депутатів, внесли на розгляд Верховної Ради проєкт закону про додаткові гарантії педагогам – номер 3033а, що передбачає підтримку вчителів в умовах пандемії коронавірусу. Вчителі є однією з найбільш уразливих категорій громадян: вони, коли виконують свій професійний обов’язок, постійно мусять контактувати з дітьми та батьками, наражаючи себе на підвищений ризик.

У нас часто та справедливо говорять про медичних працівників, які перебувають у ситуації високого ризику зараження. Але такою ж мірою це стосується й педагогів. Ми запропонували поширити на вчителів норму, згідно з якою хворий педагог має отримати від держави компенсацію в розмірі 100 мінімальних заробітних плат (472 300 грн). У разі, якщо захворювання призвело до інвалідності, компенсація має бути збільшена до 300 мінімальних заробітних плат (1 416 900 грн). У разі смерті вчителя через коронавірусну інфекцію його сім’я має отримати від держави компенсацію в розмірі 750 мінімальних заробітних плат (3 542 250 грн).

Ми повинні цінувати працю педагогів і їхню готовність ризикувати здоров’ям заради майбутнього наших дітей. Маю велику надію, що народні депутати підтримають нашу ініціативу та проголосують за наш законопроєкт.

Всі новини
по темі