Релігія

Благодійність
28 Квітня 2017
Фонд Новинського підключився до благодійного проекту Інституту серця «Допоможи серцю битися»
Міжнародний благодійний фонд на честь Покрови Пресвятої Богородиці (МБФ) Вадима Новинського став партнером благодійного проекту ...
Релігія
16 Квітня 2017
Митрополит Антоній і Вадим Новинський доставили Благодатний Вогонь в Україну
У суботу ввечері спецрейсом із Єрусалима до Києва прибула офіційна делегація Української Православної Церкви, яка доставила православним України Благодатний Вогонь. Доставка Благодатного Вогню стала можлива завдяки допомозі й участі українського підприємця та народного депутата від Опозиційного Блоку Вадима Новинського.
Релігія
08 Лютого 2017
Вадим Новинський здійснив паломництво до мощів Миколая Чудотворця
Разом з Блаженнішим Митрополитом Онуфрієм здійснили паломництво до італійського міста Барі до мощів святителя Миколая Чудотворця, а ...
Релігія
24 Січня 2017
Коментар Вадима Новинського щодо доповіді на сесії ПАРЄ
Перебуваю в Страсбурзі, на сесії Парламентської асамблеї Ради Європи.

Нами було підготовлено доповідь, присвячену нездоровій ситуації в церковній сфері України.

Систематичне втручання влади в справи Церкви, спроби політиків поставити поза законом найбільшу конфесію — Українську Православну Церкву, постійні нападки на ієрархів, внесення до Верховної Ради законопроектів, які дискримінують УПЦ — це реалії сьогоднішнього дня.
Релігія
24 Грудня 2016
Вадим Новинський привітав патріарха Ілію з 39 річницею з дня інтронізації
24 грудня делегація Української Православної Церкви на чолі з митрополитом Онуфрієм київським і всієї України прибула до Тбілісі. Там відсвяткували 39-у річницю з дня інтронізації патріарха Ілії. Будучи в складі делегації, Вадим Новинський привітав Святішого з цією великою датою.

Патріарх Ілія є для всього православного світу, без прикрас, справжнім прикладом щирого служіння Богові та людям. Святіший дуже тепло зустрів делегацію УПЦ. Він висловив слова підтримки Блаженнішому Онуфрію в цей нелегкий для Української Православної Церкви час і сказав, що він завжди молиться за Блаженнішого, а також за нашу Церкву та за Україну.
Релігія
13 Грудня 2016
Вадим Новинський зустрівся зі Святійшим Патріархом Єрусалимським Феофілом III

У Храмі Воскресіння Христового добігає кінця реконструкція Кувуклії — невеликої купольної каплиці в центрі Ротонди Храму. Кувуклія містить Гроб Господній — найбільшу християнську святиню. До реконструкції було залучено фахівців зі світовим ім’ям. Застосовуються передові та багато в чому унікальні технології. Завершення ремонтних робіт заплановано до Великодня 2017 року.

Вадим Новинський обговорив зі Святішим Патріархом Феофілом посильну участь у реконструкції Кувуклії.

Дякую, ваша підписка
успішно оформлена
Будь ласка, перевірте вашу пошту.
Ми надіслали вам листа з підтвердженням підписки на проект.
Підпишіться, щоб бути в курсі
останніх новин.
Підписників 3763