08 Травня 2022
Дорогі жінки!

Сердечно вітаю вас із православним святом – Тижнем святих жінок-мироносиць!

Історично він був встановлений на згадку про подвиг тих вірних учениць Христа, які не залишили Його під час жахів Голгофи, коли апостоли-чоловіки розбіглися.

Хресна смерть Ісуса стала для всіх страшною катастрофою. Потрібно було мати в серці велику відвагу і безумовну любов, щоб після того, що сталося, піти в передсвітанкову темряву і холод до Гроба свого Вчителя.

Це чисте і самовіддане кохання було винагороджено – вони побачили непідйомний камінь, що закривав вхід у Труну, відваленим, і удостоїлися явища ангела, що сповістив, що Христос воскрес.

Так тендітні жінки, які не побоялися ні переслідування влади, ні грубості римської охорони біля Гробу Спасителя, стали апостолами для апостолів і першими повідомили людству найголовнішу і найпрекраснішу звістку: «Христос Воскрес!».

У день святих жінок-мироносиць Церква наша вихваляє справжню жіночність, жертовність, вірність, чистоту, любов і віру, здатну все подолати.

Євангеліє підносить честь і славу жінки на небувалу раніше і недосяжну висоту.

Євангельські мироносиці несли з собою дорогоцінне миро та благу звістку про спасіння світу. І сьогодні їхні послідовниці – наші жінки-християнки – несуть ближнім і далеким євангельське світло та мир Христов.

Вони знову перебувають там, де як повітря потрібні їхні дбайливі руки, душевна підтримка, доброта сердечна та милосердна любов до ближнього.

Зі світлим святом радості, любові, віри та вірності, дорогі наші жінки!

Христос Воскресе!
 
Всі новини
по темі